Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Manhattan": Pani wyzywa pana

Interwencje policjantów w bloku przy ulicy Pszczyńskiej to dla nich codzienność. Zwykle nie dzieje się nic poważnego i kończy się na reprymendzie, czasem mandacie.

"Manhattan": Pani wyzywa pana

W poniedziałek przed południem jedna z mieszkanek bloku przy ulicy Pszczyńskiej wezwała policję, ponieważ poczuła się zagrożona ze strony znanego jej mężczyzny. Miał on trzaskać drzwiami i znieważać ją. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce zobaczyli na korytarzu rozgrywającą się scenę: Kobieta stała pod drzwiami domniemanego agresora i wyzwała go.

Mundurowi ustalili, że nie wystąpiło zagrożenie dla życia i zdrowia uczestników sporu. 

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (89.72. * .20) 12.02.2019 15:11

Stała się rzecz niesłychana pani zabiła pana - napisał Mickiewicz. Miałby natchnienie gdyby tam mieszkał :) :):)

~Janusz Nosacz (89.64. * .112) 12.02.2019 15:07

patologia...

~Znafca (80.188. * .244) 12.02.2019 14:05

Czepiacie się. To reprezentacyjna dzielnica jastrzębskiej metropolii, którą zamieszkują przykładni katolicy.

~Gość (89.72. * .20) 12.02.2019 12:19

Babie 4 pały na tyłek i sie uspokoi :)

~xxx (83.22. * .206) 12.02.2019 10:56

Fajne te mieszkania socjalne.

~Gość (89.72. * .20) 12.02.2019 10:55

Elita szaleje

~obserwator (85.202. * .43) 12.02.2019 09:51

Znowu Aneczka S., Ha,Ha

~Radio Teheran (193.28. * .1) 12.02.2019 08:57

Miasto dziczeje.