Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Policja! Ukradł mi kota"

Życie codzienne mieszkańców bloku przy ulicy Pszczyńskiej może zaskakiwać. Tym razem poszło o… kota.

"Policja! Ukradł mi kota"

We wtorek, około godziny 13:00, do Komendy Miejskiej Policji dotarło zgłoszenie o kradzieży, jaka miała miejsce w bloku przy ulicy Pszczyńskiej. Policyjny patrol udał się na miejsce, gdzie okazało się, że przedmiotem kradzieży był.. kot, którego sąsiad miał zabrać sąsiadce. Jest też możliwe, że kot, jak to kot sam zmienił miejsce pobytu nie pytając nikogo o pozwolenie.

W obecności funkcjonariuszy strony konfliktu doszły do porozumienia. Życie i zdrowie kota nie było zagrożone. 

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (31.179. * .1) 13.02.2019 13:00

Ciekawe czy smakowała zupa temu Panu z kota.
Na Pszczyńskiej ale niższe numery. Lata temu był Pan co robił kiełbasę z kotów i psów a sprzedawał jako z nutrii.No ale to było z 40 lat temu. A wtedy był już wiekowy. To jednak chyba nie on.

~Gość (89.64. * .60) 13.02.2019 11:36

Na Krakowskiej jak prochy się sypały, tak sypią się nadal, ćpuny, a policja szuka kota, który czuje wiosnę. Takie rzyeczy tylko w Jastrzębiu. Szkoda, że Bareja nie żyje, dostałby Oskara za film, gdzie scenariusz pisze życie tego grajdoła, tu bije moje serce, a miasto rozwija skrzydła.

~Antek (185.246. * .149) 13.02.2019 09:10

Ale jaja, ci policjanci to mają nerwy do tych patoli

~Gość (46.134. * .133) 13.02.2019 09:08

Standardowo, pani S***, patola do potęgi.

~Radio Teheran (193.28. * .1) 13.02.2019 08:59

Widac w nowym domu mial wiecej myszy.

Bylo kiedys w filmie "Sami swoi".

~Pies kaflowy (85.14. * .18) 13.02.2019 08:30

-Pionier, co mojego kota na sznurku pasał
-- Słyszeli państwo sami: kot! A kot to futerko! A jeśli futerko, to tylko w wielkim składzie braci Mardox..