Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jechał bez uprawnień - może trafić do więzienia

Mundurowi z jastrzębskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 34-latka, który ruszył w drogę pomimo potrójnego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Jechał bez uprawnień - może trafić do więzienia

34-latek został zatrzymany do kontroli w nocy z wtorku na środę. W trakcie wykonywanych na ulicy Armii Krajowej czynności okazało się, że kierowca mercedesa nie ma prawa jazdy. Mężczyzna przyznał się, że nie posiada przy sobie dokumentu, ponieważ został nałożony na niego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

- Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że wobec mężczyzny orzeczony został potrójny sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, obowiązujący go do grudnia 2019 roku. Mieszkaniec powiatu cieszyńskiego był trzeźwy. Pojazd, którym jechał został odholowany na koszt właściciela na strzeżony parking. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Najsurowsza kara, jaka może go spotkać za zlekceważenie sądowego wyroku wynosi 5 lat więzienia - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju

 

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~smerf125 (89.77. * .76) 24.03.2019 10:34

Sąd jak zwykle czeka aż on kogoś zabije, a wtedy sędziego i kierowce do pierdla.

~Mądry z tyłka flądry (80.188. * .244) 22.03.2019 10:32

@Co to za bzdury Jak to kto zapłaci? Ja zapłacę, pani zapłaci i pan zapłaci. Rażąco niskie kary tylko zachęcają!

~Weronika bez stanika (85.14. * .18) 22.03.2019 09:05

Teraz dostanie poczwórny zakaz i dalej będzie jeżdził.

~Co to za bzdury (89.64. * .245) 22.03.2019 08:54

Zakazać jeszcze raz. Bardzo się tego przestraszy i przestanie jeździć codziennie.
A poważnie; 20 tysięcy grzywny czy mandatu za brak ubezpieczenia. Co by się stało gdyby spowodował wypadek. Kto by zwrócił koszty naprawy poszkodowanego auta. Kto by zapłacił za leczenie, choćby drobne poszkodowanych.

~Głupek z Chałupek (80.188. * .244) 22.03.2019 08:25

Jak to co znaczy? Tyle samo co poczwórny lub pięciokrotny zakaz sądowy. Wielokrotny zakaz = DOKŁADNIE NIC

~........ (85.14. * .18) 22.03.2019 07:28

Co znaczy potrójny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych