Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pił w pubie i chciał odjechać samochodem

Wyszedł z pub i wsiadł do samochodu. Dzięki interwencji dwóch mieszkańców Jastrzębia kierowca nie zdążył odjechać. Na miejsce wezwano policję.

Pił w pubie i chciał odjechać samochodem

Policjanci prewencji i ruchu drogowego pilnie udali się na ulicę Pomorską, gdzie według zgłoszenia dwóch mężczyzn ujęło nietrzeźwego kierującego. Na miejscu stróże prawa zastali 33-letniego i 27-letniego jastrzębianina, którzy oświadczyli, iż widzieli jak 53-letni mężczyzna wyszedł z pabu, po czym wsiadł do samochodu Renault i ruszył.

- Z uwagi, iż mieli podejrzenie, że mężczyzna może być nietrzeźwy, postanowili go zatrzymać. Zajechali mu drogę swoim pojazdem, podbiegli do samochodu i otworzyli drzwi od strony kierowcy. Jastrzębianin wyszedł z pojazdu, postanowił oddalić się w kierunku zamieszkania, jednakże mężczyźni mu na to nie pozwolili, zadzwonili pod numer alarmowy i wraz z nietrzeźwym czekali na patrol policji. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila. W trakcie wykonanych czynności okazało się, że mężczyzna nie tylko pozwolił sobie na jazdę po alkoholu, ale i jechał autem, które wcześniej wypożyczył z wypożyczalni - mówi mł. asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

O dalszym losie jastrzębianina zdecyduje sąd.

 

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Brawo i szacunek (89.64. * .174) 08.07.2019 12:23

Tak należy się zachować. Typek z piwem w ręku, siedzący przed komputerem uważa, że należy ukarać młodych ludzi, a kierowcy dopomóc dając mu setę na wzmocnienie.

~Adam (188.137. * .51) 08.07.2019 09:02

A co na to Loverboj?

~Gość (188.147. * .220) 08.07.2019 08:41

No proszę, jakich mamy ogarniętych obywateli w średnim wieku.

~Radio Teheran (88.247. * .143) 08.07.2019 07:54

Weekendowe scenki rodzajowe zdziczalego miasta.