Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uderzył w inny samochód a następnie w drzewo

29-letni kierowca doprowadził do zderzenia z innym samochodem, a następnie wjechał w drzewo. Sytuacja wyglądała groźnie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Uderzył w inny samochód a następnie w drzewo

W czwartek,  około godziny 13.05 w Jastrzębiu-Zdroju, na ulicy Powstańców Śląskich doszło do zdarzenia drogowego. Cała sytuacja wyglądała bardzo poważnie i niebezpiecznie.

- 29-letni kierujący samochodem osobowym, wyjeżdżając z zatoczki autobusowej, nie upewnił się, czy może włączyć się do ruchu, w związku z czym nie ustąpił pierwszeństwa 28-letniej kierującej samochodem VW. Samochód poszkodowanej siłą bezwładności uderzył najpierw w zaparkowaną przy posesji osobówkę, a następnie w drzewo - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 Kierująca była w szoku, nie potrafiła o własnych siłach opuścić pojazdu. Po szczegółowym przebadaniu uczestników okazało się, że ucierpiały tylko pojazdy.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (185.220. * .254) 21.10.2019 14:18

Wyjeżdżał z zatoczki autobusowej, czyli jeżdził już w ramach ustawy o przywracaniu połączeń autobusowych.

~KAZ (89.64. * .164) 21.10.2019 09:25

Po jakiego *** jest tam zatoka przystankowa?

~Peronowy z dworca Zdrój (80.188. * .244) 21.10.2019 06:58

Dlaczego, ja się pytam, dlaczego w tamtym miejscu nie ma ronda?

Albo chociaż skrzyzowania ze światłami, czy kładki dla pieszych?

Wszystko jest winne. Źle odśnieżona nawierzchnia, źle wyprofilowany zakręt, liście z drzew na drodze, słońce w oczy, deszcz na szybie, przewracający sie worek ryżu na targu w Zimbabwe. Wszystko, tylko nie ten kierowca.

~Radio Teheran (178.27. * .35) 21.10.2019 06:35

Myślał, że jest autobusem.

~Smolka (83.30. * .96) 21.10.2019 06:31

Robimy zrzutkę na zakup nowego samochodu dla sprawcy ??