Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pożar pralki w łazience. Ranna w szpitalu

W piątek około godziny 6:00 Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w mieszkaniu znajdującym się przy ul. Kaszubskiej. Ranna osoba została przewieziona do szpitala.

Pożar pralki w łazience. Ranna w szpitalu

Jak poinformował rzecznik PSP w Jastrzębiu-Zdroju kpt. Łukasz Cepiel powodem interwencji strażaków był pożar pralki.

-  W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Przytomna w logicznym kontakcie ewakuowana na zewnątrz i przekazana zespołowi ratownictwa medycznego, a następnie przewieziona do szpitala - relacjonuje kpt. Cepiel.

 

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (178.43. * .44) 28.10.2019 22:01

Obecnie spółdzielnia mieszkaniowa NOWA żąda żeby hałasy remontowe odbywały się od 8:00 do 18:00 a kiedyś faktycznie było do godz. 20:00

~Do blokersów (31.179. * .1) 28.10.2019 18:14

Nie ma takiego czegoś jak "cisza nocna" chyba że takie warunki są spisane w regulaminie spółdzielni mieszkaniowej.

~Gość (192.42. * .20) 28.10.2019 12:46

Uśm8iechnięta, W żadnych przepisach prawnych nie występuje pojęcie ?cisza nocna?. Jednak zwyczajowo przyjęło się, że trwa ona od 22.00 do 6.00 rano. Jest też coś takiego, jak kultura osobista i dobre obyczaje. Również regulamin spółdzielni mieszkaniowej mówi, że "Mieszkańcy są zobowiązani do zachowania ciszy nocnej w budynkach i na osiedlu w godz. od 22.00 do 6.00 dnia następnego. Mieszkańcy są zobowiązani do zaprzestania prac wywołujących istotną uciążliwość np. przy użyciu elektronarzędzi, w godz. od 20.00 do 8.00 rano dnia następnego". Oczywiście jedni potrafią się zachować, inni nie. Kultury pałą nie wyegzekwujesz.

~Uśm8echnięta (31.0. * .23) 28.10.2019 10:54

GOŚCIU NIE MA JUŻ CISZY NOCNEJ OD DAWNA

~Gość (195.176. * .19) 28.10.2019 09:44

To była kara za naruszenie ciszy nocnej.

~Gość (188.146. * .65) 28.10.2019 09:08

Dziwna sytuacja.