Zakochana kobieta mści się na byłym chłopaku

Kobieta powiadomiła policję, w poniedziałek ok. godz. 22:00, że jej były konkubent awanturuje się z matką. Na dodatek ma w ręce nóż.

Zakochana kobieta mści się na byłym chłopaku

Po przyjeździe podany adres mundurowi nie potwierdzili tej informacji. Na miejsce zastali starszą pani z synem i nic nie wskazywało, że doszło między nimi do awantury, a kobiecie grozi niebezpieczeństwo. Sytuacja ta powtórzyła się we wrotek rano, kiedy na policję wpłynęło zgłoszenie o takiej samem treści.

-  Nad ranem około godziny 7.18 sytuacja powtórzyła się, znów 22-latka zadzwoniła na numer alarmowy, iż jej partner aktualnie ma bić swoją matkę, oraz że w mieszkaniu znajdują się narkotyki. Stróże prawa ponownie udali się we wskazany adres, mężczyzna właśnie wychodził do pracy, trzeźwy, powiedział, że matka wyszła przed chwilą do przychodni. Jastrzębianin powtórzył, że była partnerka mści się na nim, nie może pogodzić się z ich rozstaniem - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu.

 Mundurowi sporządzili dokumentację do sądu z wnioskiem o ukaranie kobiety za dwukrotnie wezwaną bezpodstawnie interwencję.

18 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Michelle (217.146. * .61) 29.11.2022 08:30
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Gość (80.49. * .106) 22.11.2019 14:10

Tematami zastępczymi się mami mieszkańców Jastrzębia-Zdroju
Nie wiemy ostatnio nic co dzieje się w Urzędzie, spadła ciemna zasłona, tylko co się pod nią po cichu dokonuje?

~Uchaty (84.234. * .119) 21.11.2019 00:07

No to nieźle się zemściła XD

~Patka (88.156. * .4) 20.11.2019 18:58
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Idiotka skończona,tak się stara o jego względy? O to żeby do niej wrócił? No w taki sposób to może ja tylko opluć mijając na ulicy.

~gość (89.64. * .149) 20.11.2019 13:06
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Ona nie jest zakochana ale durna i opętana. Czy jest bezpieczna dla swojego otoczenia? Nie ma wazniejszych tematów? Czy nie lepiej napisać jakie są efekty z 3. konferencji tut. prezydenta? Ile inwestorów przyciągła sławena grella o jjej załoga? Jakie efekty są z tak liczebnej straży miejskiej, ile osób siedzi w biurach a ile jest w terenie i co robią - ich efekty w każdej dziedzinie?

~menel (89.64. * .56) 20.11.2019 12:18
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

nieźle musiał jej skórę garbować że tak za nim tęskni :)

~gość (89.64. * .149) 20.11.2019 11:14

Jak mozna bez przerwy pisać takie epotety o tutejszej patologii??? Osada górnicza w ruinie, zakorkowana bo wiadukt zamknięty ponad 2 lata temu, ludzi w urządzie przybywa a efektów brak. Brak organizacji pracy i w ogóle masakra. Kiedy zostana autwworzone miejsca pracy i nowe mieszkania komunalne?

~gość (89.64. * .149) 20.11.2019 09:07
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Chora, bardzo zazdrosna wręcz naiwna a nie zakochana. Obciązyć taką kosztami interwencji i wlepić solidny mandat to może zmądrzeje. Ponadto skierować do lekarza specjalisty.

~Gość (37.30. * .87) 20.11.2019 08:21

Ja pier....

~Kolo (83.30. * .70) 19.11.2019 22:56

Ważne że ciepła

~Grzegorz Mosoń (91.225. * .91) 19.11.2019 20:13

@WC prezes

Ciasna to galeria taka była.

A także mój garnitur komunijny.

~mizogin (85.10. * .254) 19.11.2019 18:28
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

To jest tak zwany syndorm szału macicy.

~Ania (79.71. * .181) 19.11.2019 17:45

Zgodze sie ze powinna dostac wysoka kare pieniezną .

~Gość (185.246. * .198) 19.11.2019 15:41

Widać, że kocha po byku

~GW (89.77. * .234) 19.11.2019 15:12

Got your back Jack, bitches be crazy...

~WC prezes (83.30. * .70) 19.11.2019 14:20

Leczyć jej zachowanie lecz 21 to w miarę ciasna jeszcze.

~Sędzia pokoju (85.14. * .18) 19.11.2019 14:03
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

10 tys. grzywny skutecznie wyleczy ją z nieprawidłowego korzystania z telefonu.

~Radio Teheran (80.188. * .244) 19.11.2019 13:54

Miasto dziczeje.