Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębianie okazali serce. Sukces zbiórki ubrań

„Ciepłe Święta” to akcja Młodzieżowej Rady Miasta, która zbierała ubrania dla potrzebujących. Akcja odniosła sukces. Nie zabrakło tych, którzy chętnie podzielili się kurtkami, płaszczami czy zimowymi butami.

Jastrzębianie okazali serce. Sukces zbiórki ubrań

W sobotę wieczorem ubrania znajdujące się na wieszaku przed kinem Centrum zostały przekazane Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi, który przekaże je potrzebującym.

- Mamy nadzieję, że jak największa ilość potrzebujących skorzystała z pomocy. Bardzo dziękujemy mieszkańcom naszego miasta za tak ogromne zaangażowanie się w akcję. Pokazaliście, że macie ogromne serce! Dziękujemy - zwróciła się do mieszkańców młodzież.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kononowicz (46.134. * .208) 23.12.2019 21:21

Tak, PCK to śmierdzące pieniądze... Weźcie Jastrzębianie inicjatywę w swoje ręce, a przyniosę wam tyle ubrań, że dla dwóch osób starczy...

~Gość (188.147. * .33) 23.12.2019 19:44

Akcja dla starych handlarek i właścicieli cicholandów.
PCK i Zalewska z ekipą. Kolejna nietrafione akcja młodzieży weź się do pracy polityka to smierdzacy pieniądze.

~Do TPW (89.72. * .114) 23.12.2019 18:30

Może potrzebujaca była. Po to były wystawione aby ludzie mogli sobie zabrać...

~Dr. Dick (89.64. * .187) 23.12.2019 18:05

Brawo młodzi dobra akcja.

~TPW (213.83. * .163) 23.12.2019 10:48

Jak szanowna redakcja chce, chętnie podeśle video z soboty, na którym jedna z dzielnych rycerek kościoła, na 100% okupująca pierwsza ławkę, traktuje zbiórkę jak salon odzieżowy. Pięknie pakuje dwie siaty i z uśmiechem rusza do domu

~gość (89.64. * .147) 23.12.2019 09:14

PCK sprzeda te ubrania i będzie miał kaskę.