Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pijany rowerzysta trafił do więzienia

Policyjny patrol natknął się podczas służby na rowerzystę, którego sposób jazdy zainteresował mundurowych. Mężczyzna trafił do więzienia, ponieważ był poszukiwany.

Pijany rowerzysta trafił do więzienia
Zdjęcie archiwalne

Także rowerzyści są obiektem zainteresowania policyjnych patroli. Nierzadko kierują dwukołowcem, znajdując się pod wpływem alkoholu.  Jeden z takich amatorów na podwójnym gazie trafił do więzienia.

- W trakcie legitymowania okazało się, że 32-latek nie dość, że jest osobą poszukiwaną, to jeszcze pozwolił sobie na jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości. Za jazdę po alkoholu został ukarany mandatem, natomiast najbliższy rok i 8 miesięcy spędzi w zakładzie karnym - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Marian (85.14. * .18) 22.07.2020 12:24

Gdzie jest w Jastrzębiu ulica Witosa ? Znowu pozmieniali nazwy ulic w jastrzepskiej osadzie górniczej ?

~Anżej (31.0. * .36) 22.07.2020 11:21

A gdzie mamy w osadzie ulicę Witosa

~Gość (85.14. * .134) 22.07.2020 09:37

@Gość Dziś o 8:08 - przynajmniej na rowerze jest gdzie pojeździć

~Gość (80.188. * .244) 22.07.2020 08:08

W tej upadającej osadzie górniczej rzeczywiście nie ma czego pokazywać, dlatego nawet zdjęcie jest spoza.