Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kot w potrzasku został uratowany

Państwowa Straż Pożarna nie raz udowodniła, że pomaga nie tylko ludziom, ale również zwierzętom. W czwartek otrzymano zgłoszenie do uwięzionego kota. Wszystko dobrze się skończyło.

Kot w potrzasku został uratowany

W czwartek rano mieszkanka ulicy Wyspiańskiego zadzwoniła po strażaków, aby oswobodzili jej pupila. Kot został uwięziony pomiędzy szybą a metalową kratą w oknie. Sam, ani z pomocą swojej pani nie potrafił wydostać się z potrzasku. Przybyli na miejsce strażacy poradzili sobie z problemem i pupil wrócił do swojej właścicielki.

10 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Prawdomowny (37.47. * .131) 09.11.2020 11:27

Strażacy to jedyne mundury, które należy szanować bo zawsze pomogą nawet kosztem swojego zdrowia lub zycia. Z pozostałymi służbami nigdy nic nie wiadomo a wręcz historia uczy, ze nie warto im do końca ufać.

~do Władysław (83.14. * .74) 09.11.2020 07:53

Ludzie są wstrętni i fałszywi pchają się tam gdzie ich nie chcą. Chleją, kradną, rozmnażają się jak króliki. I co pasuje do wszystkich czy trochę na wyrost ? Gdyby tępi ludzie dbali o zwierzęta nie byłoby problemu. I nie, wcale nie uwielbiam kotów wolę psy. Zastanów się Władzio co piszesz.

~Gratulacje (89.64. * .132) 08.11.2020 18:10

Strażacy to najlepiej oceniani ludzie służ ratunkowych. Ratują w razie pożaru, powodzi, problemu zdrowotnych po urazie, wyciągną z rozbitego auta, usuną tarasujące drogę drzewo, pomogą zwierzętom, ... tylko podziwiać i darzyć szacunkiem.

~do Władysław (89.77. * .3) 07.11.2020 18:01

Wredny mały człowieczku nie mający pojęcia o kotach i o zwierzętach pod względem czystości to ty śmierdzisz nie kot .

~Cmok (89.77. * .55) 07.11.2020 14:21

Nasz Straż pożarna jest najlepsza.

~Raper klasztorny (89.64. * .149) 07.11.2020 07:27

Na strażaków zawsze można liczyć :)

~Przypis podpis (80.49. * .24) 06.11.2020 23:18

Na Strażaków zawsze można liczyć :)

~Władysław (89.64. * .176) 06.11.2020 20:02

Koty są wstrętne. Włażą gdzie nie trzeba i są fałszywe. Rozmnażają się jak króliki i śmierdzą.

~ateista (85.202. * .231) 06.11.2020 13:23

I bardzo dobrze ,wolę pomagać zwierzętom niz ludziom.

~Staszek (89.77. * .3) 06.11.2020 10:56

Zdrowia życzę kocurowi .