Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Znaleziono zwłoki na Manhattanie

Mieszkańcy bloku przy ulicy Pszczyńskiej wezwali w środę mundurowych, ponieważ jeden z lokatorów od dłuższego czasu nie dawał oznak życia.

Znaleziono zwłoki na Manhattanie

Na miejsce, czyli do bloku przy ulicy Pszczyńskiej, oprócz policyjnego patrolu przyjechał zastęp strażacki. Na korytarzu dało się wyczuć charakterystyczny zapach zwłok.

- Po siłowym wejściu do mieszkania stwierdzono zwłoki mężczyzny umarłego w odległym czasie. Dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi policja - informuje Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

 

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~TO (89.64. * .77) 05.04.2021 02:23

Jaka ameba to pisała bo nie mogę się doczytać ?

~PCE (213.76. * .167) 02.04.2021 10:34

Manhattan to normalnie świt żywych trupów ???? ????

~do Oko proroka Dziś o 15:34 (31.175. * .117) 01.04.2021 18:43

Gratuluję znajomych

~Jaskół (178.27. * .79) 01.04.2021 16:39

Wyprowadzka na na tzw. Manhattan to wlasciwie juz koniec zycia.
Wkrotce cale Jastrzebie bedzie pelne ludzi, ktorzy dawno wylaczyli niektore funkcje zyciowe.

~Oko proroka (89.64. * .203) 01.04.2021 15:34

Skoro nikt z was niewie kim był ,jak żył wystarczy zamilknąć i nie pisać bzdur

~Jacek (31.0. * .118) 01.04.2021 13:26

Każdy umrze, a wy jak nie na Koronowirusa, to na sraczkę.

~Ola (188.146. * .215) 01.04.2021 12:52

Pewnie covid

~józwa (5.184. * .56) 01.04.2021 12:43

Na Manhattanie w większości ludzie to zwłoki tylko jeszcze chodzące.

~Dżordż Lowerboj (80.188. * .244) 01.04.2021 12:11

Zwłoki, pijaństwo, burdy... to są newsy na miarę tej upadającej osady górniczej.

A teraz z innej baeczki. Czesi to zadeklarowani ateiści, więc dlaczego mają wolne w Wielki Piątek i w Wigilię?

Kiedyś zapytałem jednego z nich o choinkę i święta, że po co im to? Odpowiedział, że instytucja kościoła nie jest im potrzebna, żeby wierzyć w Boga, a czas w święta spędzać miło w gronie rodzinnym. Coś w tym chyba jest.