Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski szpital nie jest już covidowy. Wznawiają zabiegi

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu nie jest już wyłącznie covidowy.  Wznowione zostają zabiegi planowe. O terminie pacjenci zostaną powiadomieni telefonicznie. 

Jastrzębski szpital nie jest już covidowy.  Wznawiają zabiegi

Wojewoda Śląski zdecydował, że WSS Nr 2 w Jastrzębiu przestaje być  wyłącznie covidowym. Zostają wznowione zabiegi planowe.

 - Pacjenci będą mieli wyznaczony nowy termin zabiegu, o którym zostaną poinformowani telefonicznie oraz o procedurach obowiązujących podczas przyjęcia. Prosimy, aby osoby zgłaszające się do hospitalizacji korzystały z wejścia do szpitala przez namiot zlokalizowany przy izbie przyjęć – informuje Marcelina Twardowska, rzecznik prasowy szpitala.

Wszystkie  wcześniejsze ograniczenia i procedury pozostają bez zmian

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Info (188.147. * .67) 22.05.2021 13:20

3500 zgonów po szczepieniu do tej pory!
Zdrowia życzę!

~To sem ja (37.248. * .0) 20.05.2021 10:07

Magda, nie dociekaj, bo Cię zawodowe trole i covidianie zmieszają z błotem...
Jest "pandemia" i wszystko im wolno.

~Magda (89.77. * .86) 19.05.2021 10:00

A czy wiadomo coś więcej na temat fałszywie dodatnich testów na covid przez które cały oddział, w tym pacjentów w stanie ciężkim, przewieziono do szpitala covidowego? Na miejscu okazało się że wszyscy są zdrowi i zrobiła się afera. Słyszałam że prokuratura bada tą sprawę. Ktoś coś więcej wie? Może jakiś artykuł na ten temat?

~dojolka (188.137. * .5) 19.05.2021 08:49

bo przekupną egoistką jestes, jak chcesz byc lepsza od innych to łazisz z koperta, jak dajesz ,to jestes gorsza od tego co bierze

~Yyy (188.147. * .153) 19.05.2021 08:19

Rewelacja będzie można pogadać wiecznie skrzywione twarze pań na izbie przyjęć.

~jasiu (84.234. * .76) 19.05.2021 07:58

skoro ktoś twierdzi, że trzeba w tym szpitalu dawać łapówki powinien podzielić się ta wiedza z prokuraturą.

~Joka (37.248. * .74) 18.05.2021 22:06

Cudowna wiadomość , znowu będzie można iść z kopertą

~mysz (213.76. * .177) 18.05.2021 16:39

to jest budujące,WRESZCIE