Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Motocyklista wyprzedzał na pasach. Jest szpitalu

18-letni motocyklista wyprzedzał inne pojazdy na przejściu dla pieszych, co doprowadziło do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Motocyklista wyprzedzał na pasach. Jest szpitalu

Do niebezpiecznego wypadku doszło we wtorek po godzinie 19:00 na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej, Północnej oraz Nepomucena.  Jak wstępnie ustalili mundurowi z drogówki, 18-latek kierujący motocyklem, wyprzedził samochód i wjechał na przejście dla pieszych. Ten manewr skończył się zderzeniem z peugeotem, który jadąc ulicą Północną, skręcił w lewo w ulicę Nepomucena.

- W wyniku zderzenia 18-letni kierowca hondy doznał złamania prawego przedramienia oraz urazu lewego barku. Został przewieziony do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Do prawdomówny (213.76. * .82) 01.10.2021 11:08

Nie mijanie tylko omijanie.Pojazdy jednośladowe są po to stworzone aby usprawnić ruch .Przejezdzanie obok stojących pojazdów czy podjezdzanie do zamkniętych rogatek niczemu nie zagraża ,wczesniej czy pózniej i tak zostaniesz wyprzedzony.Co innego łamanie przepisów i od tego jest policja.

~ada (193.46. * .252) 01.10.2021 10:40

Po pierwsze, to wypadek był przed godziną17. Po drugie, z opisu nijak nie wiadomo, jak to się stało. Na których pasach wyprzedzał?

~Anonim (5.173. * .4) 30.09.2021 13:55

Jak wyprzedzal na pasach to go nie szkoda

~Prawdomowny (46.134. * .154) 30.09.2021 12:30

Tak się kończy notoryczne mijanie samochodów środkiem nawet gdy te stoją w korku bądź kolejce do czegos. Gamonie na dwóch kółkach myślą, ze sa uprzywilejowani, otóż nie.

~Gurnik pszodofy s Sofiufki (80.188. * .244) 30.09.2021 10:49

Jak wypszedzał na pasah to powinien być w wienzieniu a nie w szpitalu. Wiem to jako osoba wykrztałcona, nie?

~Andrzej (5.172. * .115) 30.09.2021 10:36

Głupkom zabierać prawo jazdy

~Instytut (178.26. * .52) 30.09.2021 08:09

Selekcja naturalna

~Hayabusa (89.25. * .86) 30.09.2021 07:31

jeżdżo te dawcy po tym Jastrzymbiu i som potem wypatki!