Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pani Janina obchodzi 100 lat

Pani Janina Pardela niedawno obchodziła 100-lecie swoich urodzin. Jubileusz przeżyła w otoczeniu rodziny. Do życzeń dołączyła się również prezydent Anna Hetman.

Pani Janina obchodzi 100 lat

Pasją pani Janiny było wyszywanie. Na co dzień pracowała w gospodarstwie rolnym, a później jako kucharka. Jubilatka ma córkę oraz wnuczkę, którzy otaczają ją opieką i stwarzają miłą, ciepłą atmosferę.

- Babcia wspaniale gotowała, szyła dla mnie lalki.  Była towarzyską osobą, lubiła być w centrum uwagi. Jeszcze do niedawna często  odwiedzali nas sąsiedzi. Kiedy była młodsza, chętnie pilnowała ich dzieci. Niestety, siły już nie te same, co parę lat temu. Jednak nadal widzę ten błysk w oku babci-  podkreślała wnuczka solenizantki.

 

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Podatnicy Polscy (89.64. * .20) 04.10.2021 04:34

Brak Maseczki=Brak Pandemi.
Oni o tym wiedzą,że to była jedna wielka ściema.

~Jasiu (84.234. * .76) 03.10.2021 18:59

200 lat dla Solenizantki.

~Dżordż Lowerboj (91.225. * .91) 03.10.2021 17:35

No jak gdzie maski? Nie widzicie? Przecież mają...

Zaraz... Chyba mi nie powiecie, że oni są tacy "urodziwi" bez masek, jakby byli w maskach?

~Bob (5.172. * .14) 03.10.2021 16:56

Szacun dla zięcia

~abc (31.179. * .5) 03.10.2021 15:39

Powszechnie wiadomo ze na czas zdjecia sluzacego do politycznego lansu koronawirus wchodzi w tryb pauzy (na okolo 5-10 minut)

~Anna (89.64. * .220) 03.10.2021 15:34

Gratulacje

~Tik (87.207. * .186) 03.10.2021 08:43

A gdzie maseczka u pani prezydent?

~hejter (89.72. * .62) 03.10.2021 08:29

gdzie maski?