Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pijany 14-latek namierzony przez policję

Policjanci podczas wieczornego patrolu miasta zauważyli na chodniku przy ulicy Warszawskiej zataczającego się młodego mężczyznę. Jak się okazało był to 14-latek.

Pijany 14-latek namierzony przez policję

W czasie oczekiwania na przyjazd pogotowia ratunkowego nastolatek tracił przytomność. Na miejsce przybyła matka oraz zespół pogotowia ratunkowego.

- Chłopiec po przebadaniu trafił pod opiekę matki. Jastrzębianin ze względu na stan upojenia nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Niestety, matka już drugi raz w tym samym dniu odbierała syna z rąk policjantów. Za pierwszym razem chłopak w jednym ze sklepów ukradł butelkę z napojem. O dalszym losie nieletniego zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ Hetman Podlaski (94.254. * .92) 13.10.2021 08:36

Pewnie wracał z Gryfnej Lamy

~Marek (5.184. * .207) 11.10.2021 14:43

,,Policjanci podczas wieczornego patrolu miasta zauważyli na chodniku przy ulicy Warszawskiej zataczającego się młodego mężczyznę. Jak się okazało był to 14-latek."
Mlody mężczyzna???
Ty tak na serio panie/ pani dziennikarzu ???

~Gość (213.76. * .120) 11.10.2021 14:41

Dlaczego dwukrotnie oddano dzieciaka matce ? do wyjaśnienia sprawy powinien trafić do odpowiedniej placówki zgodnej tego typu sprawie a pózniej po zakończeniu sprawy okazałoby się czy ma wrócić do matki.

~Do Dżordż Lowerboj (89.64. * .224) 11.10.2021 10:58

Podpisz się swoim imieniem i nazwiskiem. Wtedy ktoś przeczyta to co piszesz.

~bbbb (89.64. * .192) 11.10.2021 09:35

Chłopak 2 razy ląduje na gliniance. Matka(ojciec?) najwyraźniej nie radzi sobie z synem. Nie znam tej rodziny, ale jest tam coś nie tal. I to bardzo nie tak. Pytanie tylko jak pomóc dzieciakowi żeby nie skończyło się to tragicznie.

~Adam (188.137. * .51) 11.10.2021 08:43

Chłopak się topi, a etatowi durnie czynią sobie prześmiewki.

~Andrzej (37.248. * .203) 11.10.2021 07:10

Gryfna lama

~Dżordż Lowerboj (80.188. * .244) 11.10.2021 07:10

Pijaństwo, burdy, rozboje, kradzieże, stłuczki...

To szara codzienność tej upadającej osady górniczej.

Ale co się dziwić, skoro górnicy to prości ludzie i bez polotu.

~Instytut (193.28. * .1) 11.10.2021 06:53

Marka Jastrzebie-Zdroj. IT, turystyka, muzealnictwo, kultura i sztuka oraz figo fago.