Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wypadek górnika w kopalni JSW

Wieczorem, w środę, w kopalni należącej do Jastrzębskiej Spółki Węglowej doszło do wypadu górnika. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek górnika w kopalni JSW

Podczas szychty w dniu 1 grudnia doszło do wypadku górnika kopalni „Pniówek”. Stan poszkodowanego był na tyle poważny, że konieczne było wezwanie na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i przetransportowanie go do szpitala w Katowicach.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Do Ishan (213.76. * .60) 06.12.2021 15:04

W czasach bez neta to że żeś jest głupi wiedziała by prawdopodobnie tylko rodzina...

~Gość (178.43. * .10) 02.12.2021 10:48

To jest grudzień zbliża się Barbórka święta koniec roku.

~ Ishan (80.188. * .244) 02.12.2021 09:34

Skoro według NFZ ciąża to choroba, dlatego pod chorobę można też podciągnąć wypadek, bo dlaczego nie?
A co mu się konkretnie stało? Potknął się, kiedy szedł po lekarstwa kupione wcześniej w aptece, bo chory był. Kiedy się potknął więc to samoistnie stracił równowagę i żeby nie upaść, to złapał się za stół, a właściwie za jego krawędź, a konkretnie za obrus. Na jego nieszczęście na stole stał talerz z gorącą zupą więc, co tu owijać w bawełnę, wylał całą zawartość na siebie. Więc się poparzył. A że na stole stało też kowadło, to mu na nogę spadło. Jakby tego było mało, to sięgając po telefon, który się ładował, został potraktowany prądem z gniazdka.

~Do Ishan Dziś o 7:54 (213.76. * .7) 02.12.2021 08:29

To zachorował w domu , czy miał wypadek zdecyduj się to po pierwsze , a po drugie podaj szczegóły to skomentujemy .

~ Ishan (80.188. * .244) 02.12.2021 07:54

W Bziu zachorował Józek, ale jakoś nie jest to tematem medialnym. Miał wypadek w domu i nikt o tym nie pisze.