Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Od 1 marca dozwolone odwiedziny w szpitalu

Od wtorku, 1 marca, w jastrzębskim szpitalu są możliwe odwiedziny chorych, jednak w wyjątkowych, trudnych sytuacjach. Jest to podyktowane zagrożeniem covidowym, które ciągle jest niebezpieczne dla pacjentów. 

Od 1 marca dozwolone odwiedziny w szpitalu

Odwiedziny są możliwe w sytuacjach, kiedy pacjent przebywa dłużej niż pięć dni w szpitalu, jest w ciężkim stanie, lekarz zarządzający uzna, że takie odwiedziny są wskazane. Zgodę na odwiedziny można uzyskać, kontaktując się telefonicznie z lekarzem. 

-   Apelujemy, żeby priorytetem dla odwiedzających było bezpieczeństwo wszystkich  pacjentów i w trosce o nich prosimy, aby osoby wchodzące na oddziały były zdrowe (najlepiej osoby zaszczepione, ozdrowieńcy lub z ujemnym wynikiem testu na obecność wirusa SARS-CoV-2). - uzasadnia Marcelina Kowalska, rzecznik prasowy szpitala.

 

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anna (89.64. * .43) 06.03.2022 15:15

Kiedy zniesienie masek?? Bo to już cyrk jakiś. Trup się ściele gęsto... lepiej zobaczcie ile jest zakażeń wzwc, ile przypadków raka 8 w jakim stadium po tym jak się pozamykało przychodnie i szpitale.

~Tik (87.207. * .186) 06.03.2022 14:37

Jaki covid? Już nie ma covida. Nawet statystyki zniknęły. Śmiech na sali.

~Gerard (89.64. * .43) 04.03.2022 21:12

Czyli tak jak było. Jakoś w halach i punktach recepcyjnych nie ma c19.
5am są tłumy i mało kto ma maski.

~Hmmmm (89.64. * .231) 04.03.2022 12:17

Czyli tak jak do tej pory więc to żadne dozwolone odwiedziny ...
Dajcie już spokój z tym szpitalem. Wczoraj na izbie orzyjec usłyszałem jak pielęgniarka mówi do drugiej pielęgniarki - patrz Krysia jaki tam jest młyn, już się k... zaczęło. Oj zatęsknimy jeszcze za tym covidem.
Służba zdrowia pffff żenada