Drukarnia internetowa - poznaj jej zalety!

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę i usługi drukarni są ci potrzebne ze względów zawodowych, czy chodzi o cele prywatne, z pewnością zależy ci na tym, by stosunkowo niskim kosztem otrzymać dobrej jakości wydruk. Jeszcze nie tak dawno wiązało się to z udaniem się do stacjonarnej drukarni, które nie koniecznie znajdowała się w naszej miejscowości. Dzisiaj jednak, dzięki powszechności internetu, dużo łatwiej skorzystać z usług takiego miejsca. Jakie zalety ma drukarnia internetowa i dlaczego warto z niej korzystać? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedź!

Drukarnia internetowa - poznaj jej zalety!

Zalety drukarni internetowej

Drukarnia internetowa to miejsce, które warto poznać, jeśli jesteś zainteresowany tego rodzaju usługami. Dlaczego wybrać zamawianie przez sieć, a nie osobiście?

Oferta

Zaletą drukarni działających online jest ich szeroka oferta. Zazwyczaj w takim miejscu możemy zarówno wydrukować ulotki, zaproszenia, dyplomy, jak i wielkie banery czy książki

Nie musisz martwić się o mały nakład 

Kiedy mamy małą firmę lub potrzebujemy niewielkiego nakładu druku, problemem może być zbyt mały nakład, który może się nie opłacać niektórym drukarniom. Jednak drukarnie internetowe mają w swojej ofercie druk cyfrowy, który pozwala na drukowanie nawet jednego egzemplarza dość szybko i z mniejszym kosztem materiałów. W drukarniach offsetowych ich koszt jest wyższy, a cały proces trwa też dużo dłużej.

Oszczędność czasu...

Pojechanie z projektem do drukarni, przedstawienie go, dopasowanie, szukanie odpowiednich parametrów, złożenie zamówienia, powrót i oczekiwanie na jego wykonanie, a następnie kolejna wyprawa do drukarni – tak może wyglądać ten proces, jeśli wybierzesz tradycyjną drogą. Drukarnia internetowa to spora oszczędność czasu, bo zamówienie możesz złożyć z dowolnego miejsca o dowolnej porze. Nie musisz się martwić kolejkami, dojazdami oraz tym, czy w pobliżu twojego miejsca zamieszkania jest w ogóle jakaś drukarnia. Dodatkowo projekt wgrywasz zazwyczaj do systemu i ustalasz wszystko, co konieczne przy wycenie.

...i pieniędzy

Nie da się też ukryć, że korzystanie z drukarni internetowej może się przysłużyć naszym finansom. Po pierwsze możemy porównywać ceny druku z drukarni właściwie z całej Polski. Po drugie mamy większy wpływ na to, ile zapłacimy. Sami ustalamy, jaki druk, rodzaj papieru, okładek, nakład jest nam potrzebny. Jeśli coś nie mieści się w naszym budżecie, możemy edytować dane. To wszystko ostatecznie sprawia, że możemy naprawdę sporo zaoszczędzić. 

Tekst napisano we współpracy z drukarnią JKB Print.

Artykuł sponsorowany

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].