Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zaginął 13-letni chłopak

Jastrzębscy policjanci poszukują 13-letniego chłopaka, który wyszedł do kolegi i nie wrócił do domu. Policja prosi o kontakt każdego, kto ma informację na temat zaginionego.

Zaginął 13-letni chłopak

AKTUALIZACJA: Chłopak cały i zdrowy odnalazł się 

13-letni zaginiony Michał Z. jest mieszkańcem Jastrzębia-Zdroju. Ostatni raz widziany był 6 czerwca 2022 roku około godziny 21:00. Chłopiec poinformował mamę, że wychodzi na chwilę do kolegi. W dniu 7 czerwca 2022 roku około godziny 11:00 mama nawiązała z synem ostatni kontakt, chłopiec miał wrócić do domu, o godzinie 20:00, niestety do chwili obecnej nie wrócił.

Rysopis zaginionego: wzrost około 170 cm, sylwetka szczupła, oczy niebieskie, włosy ciemny blond. W dniu zaginięcia ubrany był w białą bluzę z kapturem, czarne krótkie spodenki, oraz białe adidasy.

- Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje, na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju tel. 32 47 87 200 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 997, lub 112 - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Paweł (83.10. * .60) 12.06.2022 08:49

Powinni płacić rodzice za takie akcje. A chłopakowi przetrzepać skórę że tak postępuje.

~Podpis (89.64. * .209) 10.06.2022 08:32

Czemu nie dacie zdjecia

~Anka Pisanka (80.188. * .23) 10.06.2022 08:18

Gdzie się podziało zdjęcie urodziwego młodziana?

~Jędraszewski (89.64. * .248) 09.06.2022 07:29

Sprawdzić plebanie.