Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

36-latek dwa razy zatrzymany przez wywiadowców

Wywiadowcy zatrzymali 36-latka, który w ciągu 24 godzin dwa razy złamał zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

36-latek dwa razy zatrzymany przez wywiadowców

Wywiadowcy zatrzymali sobotniej nocy 36-latka, który kierował samochodem mając sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Jakież było zdziwienie policjantów, kiedy 24 godziny później zatrzymali do kontroli samochód marki Mazda, za kierownicą którego siedział znajomy im człowiek.

- Mężczyzna w rozmowie z policjantami liczył, że w tym dniu już nie będzie kontrolowany i spokojnie dojedzie do wybranego celu. Tak się jednak nie stało. Kolejna interwencja zakończyła się odholowaniem pojazdu na parking strzeżony. Mundurowi sporządzili notatkę z przestępstwa naruszenia zakazu wydanego przez sąd - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Złamanie dwukrotnego zakazu kierowania pojazdami może skutkować karą więzienia do 5 lat. O tym zdecyduje sąd.

 

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~bbbb (89.72. * .102) 08.07.2022 10:55

Anka Pisanka, a co mieli z nim zrobić? Rozstrzelać go na miejscu? Wtedy by już nigdy nie usiadł za kierownicą. Zamknęli by go i co dalej? Nawet gdyby wyszedł po kilku latach to jaką masz gwarancję, że znów nie pojedzie? To wg Ciebie dożywocie bo może kiedyś znów będzie jeździł na zakazie? Gdyby wszystkich zamykali za recydywę, to w Jastrzębiu(i nie tylko) populacja zmniejszyłaby się o co najmniej 30%.

~Krzepki Harry (83.10. * .53) 07.07.2022 09:15

grozi mu do 5 lat więzienia , dostanie pół roku w zawiasach po dwuletnim śledztwie

~Anka Pisanka (80.188. * .23) 07.07.2022 07:41

Czyli zatrzymali go pierwszy raz w tym dniu i puścili wolno, żeby nadal mógł w świetle prawa łamać przepisy?

~Pies Barona Munchhausena (178.27. * .69) 07.07.2022 07:40

Codzienność