Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 15-21 września

Piknik Ekologiczny na Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego, VIII Biegi Małego Jastrząbka oraz X Bieg Uliczny "Jastrzębska Dziesiątka". Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Jastrzębiu.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 15-21 września
W sobotę przy Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się VIII Bieg Małego Jastrząbka oraz X Bieg Uliczny "Jastrzębska Dziesiątka". (fot. archiwum)

PIĄTEK - 16 września

16.30-19.00 Piknik Ekologiczny na Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. Dla uczestników wydarzenia będą organizowane m.in. warsztaty, podczas których będzie można własnoręcznie zrobić ekologiczny proszek do prania, zbiórka elektrośmieci, spektakl Teatru Kultureska (godz. 17.00), stoisko ekodoradcy "Czyste powietrze".


SOBOTA - 17 września

11.00 Ekologiczny spektakl teatralny – „Ekonolulu” w Kinie Centrum. Bezpłatne wejściówki w kasie MOK.

16.00 VIII Biegi Małego Jastrząbka. Start i Meta znajdują się przy Hali Widowiskowo-Sportowej  w Jastrzębiu-Zdroju  Aleja Jana Pawła II 6. Dzieci będą rywalizować na dystansach od 150m do 1800m.

18.00 X Bieg Uliczny "Jastrzębska Dziesiątka". Start i Meta znajdują się przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju Aleja Jana Pawła II 6. Trasa 10 km. Zawodnicy biegną 2 okrążenia wg. planu trasy.


PONIEDZIAŁEK - 19 września

18.00 na Hali Widowiskowo-Sportowej przy Alei Jana Pawła II 6 odbędzie się mecz eliminacji Mistrzostw Świata w Futsalu pomiędzy reprezentacją Polski i Grecji. Bilety: 20 zł normalny, 10 zł ulgowy.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 15-21 września

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 15-21 września

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 15-21 września

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 15-21 września

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].