Jastrzębski sztab WOŚP Zarejestrowany. Siedziba w „Korfantym”

Jastrzębski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został zarejestrowany. Po raz kolejny będzie mieścił się w Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego. 

Jastrzębski sztab WOŚP Zarejestrowany. Siedziba w „Korfantym”
Finał dla wszystkich - małych i dużych - takie hasło przyświeca 31. Finałowi WOŚP.

Materiał wideo:

Stowarzyszenie „Z Korfantym w przyszłość…”, działające w Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego, jest organizatorem 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jastrzębiu-Zdroju. Szefem sztabu po raz kolejny został Jarosław Potępa. Na stronie Fundacji WOŚP Jerzego Owsiaka sztab został zapisany pod numerem 4182.  

 - Cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP to zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nieokreślonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować - informuje Fundacja WOŚP.

Finał dla wszystkich - małych i dużych - takie hasło przyświeca 31. Finałowi WOŚP.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy opiera się na aktywności wolontariuszy, dlatego już ruszyła ich rekrutacja. Każdy, kto będzie chciał zagrać w orkiestrze Jurka Owsiaka na terenie Jastrzębia-Zdroju może zarejestrować się online. Jak to zrobić?

Jak zostać wolontariuszem?

Na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl znajduje się lista sztabów, do których można zgłosić się za pośrednictwem bazy wolontariuszy WOŚP. Po wysłaniu zgłoszenia należy potwierdzić swoje dane, które zostały wpisane do formularza. Sztab skontaktuje się z kandydatem w celu ich potwierdzenia.  Wolontariuszem może zostać osoba niepełnoletnia, ale do 16 roku życia, może kwestować tylko pod opieką dorosłych.

Program jastrzębskiego finału WOŚP nie jest jeszcze znany. Wiadomo, że wolontariusze, jak w ubiegłych latach, wyruszą z Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego, gdzie powrócą w celu rozliczenia się z pieniędzmi.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~PolskiePieklo (85.202. * .83) 06.04.2023 11:25

Zawsze będę pochwalił inicjatywy ktore nie tylko mają na celu nieść pomoc ale takze czy chcą czy nie ,wyręczają jakze często majetnych KRUSowcow w płaceniu przez takowych odpowiednio wysokich skladek zdrowotnych .Ma taki Gosiu 2fergusony po 250000 zl ,wszelkie bogactwa w obejściu ,jeździ czesto zlotym mercedesem ale KRUS mu państwo finansuje w 95%i nikt nigdy Go nie ruszy ,prędzej sfinansuje ubytek na koszty leczenia WOSP za co ją nie ganie. Mozna tez zobaczyc gdy sie chce widzieć i inne sposoby marnowania- rozpływania funduszu zdrowia ale Rządzący tego nie chca widziec choc id wielu lat o tym mowia. .Np .Pan/Pani studiuje za darmo na koszt budzetu ,jest w tym okresie leczony/a a pozniej zwyczajnie wyjeżdża na caly swiat opuszczając Polske w ktorej nie pracuje czyli nie u nas zwraca do budżetu swoją pracą nakładów wyłożonych na siebie.Takich osob jest setki tysiecy.Nawet USA na takie marnotrawstwo nie stac ,tam jest to rozwiazane. -No ale u nas po co?! Nie lepiej znaleźć kilku wolontariuszy (ktorych za to nie krytykuje) do WOSP ktora zatka budżetową dziure.?! Przypomina mi sie wojskowe przyslowie My se uzyjemy Wy na to dacie.