Duża pluszowa maskotka JSW odwiedziła małych pacjentów

Był uśmiech, góra prezentów i dobra zabawa. Mali pacjenci z m.in. Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu–Zdroju otrzymali mikołajkowe paczki od JSW.

Duża pluszowa maskotka JSW odwiedziła małych pacjentów
– Myślę, że to są te chwile, które mój syn zapamięta do końca życia. Dla niego ważne jest, że ktoś przyszedł i o nich pamiętał – mówiła Monika Szymczyk, mama 12-letniego Szymona, jednego z obdarowanych pacjentów. (fot. Bogumiła Czyż/ JSW)

Kolorowe paczki, w których znajdowały się prezenty sprawiły, że na twarzach dzieci i rodziców zagościły uśmiechy, o które nie jest łatwo w czasie leczenia. Mikołajkowe podarunki od Jastrzębskiej Spółki Węglowej trafiły do najmłodszych pacjentów Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, zabrzańskiego Szpitala Klinicznego nr 1 i Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu–Zdroju.

Wizyta dużego, pluszowego gościa, czyli maskotki JSW była dla najmłodszych pacjentów okazją do doskonałej zabawy. – Myślę, że to są te chwile, które mój syn zapamięta do końca życia. Dla niego ważne jest, że ktoś przyszedł i o nich pamiętał – mówiła Monika Szymczyk, mama 12-letniego Szymona, jednego z obdarowanych pacjentów.

Mikołajkowa akcja jest elementem realizowanego od wielu lat programu „JSW Dzieciom”, którego celem jest wsparcie najbardziej potrzebujących dzieci z Górnego Śląska.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kdkdkdd (46.204. * .143) 07.12.2022 08:48
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu