Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Meteorolodzy zapowiadają w tym tygodniu wietrzną pogodę z opadami śniegu i deszczu [PROGNOZA POGODY]

Przed nami kolejny tydzień z przewagą pochmurnej pogody i opadami, głównie śniegu. W dzień na ogół temperatura dodatnia, w nocy kilka stopni poniżej zera. - Najwięcej śniegu spadnie w górach i tam z dnia na dzień będzie go przybywać. W dolinach górskich, w trakcie rozpogodzeń, noce mogą być mroźne, do –15°C, zwłaszcza na Podhalu - podaje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Meteorolodzy zapowiadają w tym tygodniu wietrzną pogodę z opadami śniegu i deszczu [PROGNOZA POGODY]
Zima nie powiedziała ostatniego słowa (zdjęcie poglądowe)

W poniedziałek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem, na północnym zachodzie także deszczu, lokalnie marznącego, powodujące gołoledź.

W nocy z poniedziałku na wtorek dużo chmur, miejscami przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem, nad morzem także deszczu. Lokalnie drogi i chodniki śliskie.

We wtorek pochmurno, miejscami przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem, na zachodzie i nad morzem także deszczu. Temperatura maksymalna od –2°C w rejonach podgórskich Karpat do 2°C w centrum kraju i 5°C na Pomorzu Zachodnim i na wybrzeżu. Wiatr umiarkowany i dość silny, na Przedgórzu Sudeckim i nad morzem w porywach do 65 km/h, zachodni. Wysoko w Sudetach porywy do 90 km/h, w Tatrach do 80 km/h, powodujące zawieje i zamiecie śnieżne.

W środę i czwartek w pogodzie bez większych zmian. Nadal występować będą przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem, a na zachodzie i nad morzem także deszczu. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 70 km/h, z kierunków zachodnich.

W piątek zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady śniegu, głównie na wschodzie i południu kraju. Temperatura maksymalna od –1°C do 4°C, na Podhalu około –3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.

W sobotę i niedzielę opady śniegu i deszczu ze śniegiem, w zachodniej połowie kraju głównie deszczu. W niedzielę możliwe opady marznące powodujące gołoledź. Temperatura maksymalna od –1°C na wschodzie do około 6°C na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, głównie z kierunków zachodnich.

Nocami z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę możliwe większe rozpogodzenia i w rejonach podgórskich spadki temperatury do –15°C.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wielkopolska_3 (192.42. * .201) 30.01.2023 11:42

Na Wielkopolskiej nie działa oświetlenie, więc nie widzimy problemów z pogodą.