Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zespół Szkół Ekonomicznych z Raciborza nową szkołą partnerską Akademii WSB

Akademia WSB zawarła porozumienie o współpracy ze Zespołem Szkół Ekonomicznych w Raciborzu. Podpisy pod umową złożył Paweł Ptak – Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu i dr Edyta Nowak-Żółty – Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie.

Zespół Szkół Ekonomicznych z Raciborza nową szkołą partnerską Akademii WSB
Na zdjęciu Paweł Ptak – Dyrektor ZSE w Raciborzu oraz dr Edyta Nowak-Żółty – Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

Porozumienie zawarte 13 lutego 2023 dotyczy współpracy pomiędzy Uczelnią a raciborskim Ekonomikiem w zakresie uczestnictwa w wykładach i warsztatach oraz innych zajęciach i wydarzeniach organizowanych przez Akademię WSB. Raciborska szkoła będzie mogła w pierwszej kolejności starać się o udział w projektach dla szkół średnich realizowanych przez Akademię WSB, oraz korzystać z bogatego doświadczenia uczelni w zakresie realizacji projektór krajowych, międzynarodowych i transgranicznych

Dzięki zawartemu porozumieniu uczniowie Ekonomika będą mogli korzystać z najnowszych technik edukacyjnych i nowoczesnych laboratoriów Akademii WSB. W przyszłości, absolwenci szkoły, którzy zdecydują się na kontynuowanie nauki w Akademii WSB będą mogli liczyć na specjalne bonifikaty dostępne dla absolwentów szkół partnerskich.

W spotkaniu udział wzięli: Paweł Ptak – Dyrektor ZSE w Raciborzu, dr Edyta Nowak-Żółty – Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie oraz Grzegorz Adam – dyrektor ds. operacyjnych Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB.

Podpisanie umowy zostało poprzedzone dwoma wykładami, jakie dla uczniów przeprowadziła dr Edyta Nowak-Żółty.

Materiał zewnętrzny