Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Inicjatywa młodzieżowych radnych z Jastrzębia-Zdroju uznana za drugą najlepszą w Polsce

Projekt Młodzieżowej Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój na II miejscu w Polsce. Stworzyli jedną z najlepszych inicjatyw w 2022 r.

Inicjatywa młodzieżowych radnych z Jastrzębia-Zdroju uznana za drugą najlepszą w Polsce
Jakub Satława i Kacper Skop, którzy w imieniu jastrzębskiej MRM odebrali nagrodę. (fot. UM w Jastrzębiu-Zdroju)

Projekt „Marzec 2022 jako Miesiąc Ekologii w Jastrzębiu-Zdroju” stworzony przez Młodzieżową Radę Miasta Jastrzębia-Zdroju zajął drugie miejsce w konkursie na najlepszą inicjatywę Młodzieżowych Rad 2021 i 2022 roku.

- Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że nasze wysiłki zostały docenione i wybrane jako najlepsze spośród wszystkich inicjatyw młodzieżowych. Chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu – komentują Jakub Satława i Kacper Skop, którzy w imieniu jastrzębskiej MRM odebrali nagrodę. Nie kryli oni ogromnej dumy i szczęścia z odniesionego sukcesu.

O ostatecznym wyniku zadecydowały głosy internautów.

- Całe miasto trzymało kciuki za Was i za Waszą inicjatywę. Cieszę się, że internauci oddając głosy, docenili Waszą pracę i zaangażowanie w projekt. Z takiej Młodzieżowej Rady Miasta i z takich radnych można być tylko dumnym – mówi o sukcesie prezydent Jastrzębia-Zdroju Anna Hetman. - Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne Wasze sukcesy - dodaje.

Ludzie

Anna Hetman

Radna miasta Jastrzębie-Zdrój, była prezydent miasta

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~menel (89.64. * .193) 01.03.2023 20:57
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

jak się dostać do tej MRM ?trzeba mieć tatę czy wujka radnego ?

~Prawdziwek (84.17. * .168) 01.03.2023 20:17
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

"wiem ze byl jakis projekt,ale nie wiem oprocz nazwy na czym on polegal."

Na niczym.
Ta dziewczyna po lewej i ten mlody mezczyzna po prawej maja pewna idee, ktora nagrodzono.

~Kubma (46.204. * .219) 01.03.2023 18:28
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

wiem ze byl jakis projekt,ale nie wiem oprocz nazwy na czym on polegal.Co beda jako wolontariusze zamoatac do emerytury Tuskowego wieku-ulice?!Nierozumiem autora

~Prawdziwek (178.175. * .250) 01.03.2023 16:44
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Rozumiem, ze ta mlodziezowa rada bedzie w marcu smieci zbierac w miescie.