Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prezydent Anna Hetman z powołaniem do komitetu. Odebrała je od marszałka Chełstowskiego

- Spotkanie było krokiem w kierunku skutecznego wykorzystania funduszy europejskich dla województwa śląskiego - komentuje prezydent Anna Hetman powołanie do komitetu monitorującego program dla Śląskiego.

Prezydent Anna Hetman z powołaniem do komitetu. Odebrała je od marszałka Chełstowskiego
Podczas spotkania marszałek Jakub Chełstowski wręczył powołania członkom komitetu monitorującego program „Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027”.

W Urzędzie Marszałkowskim odbyło się pierwsze posiedzenie Komitetu Monitorującego Program Funduszy Europejskich dla Śląskiego. Spotkanie miało na celu przedstawienie Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2021-2027 oraz omówienie ich skutecznego i efektywnego wykorzystania.

Marszałek Jakub Chełstowski wręczył powołania członkom komitetu monitorującego program „Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027”. Wszyscy jego członkowie, w tym prezydent miasta Jastrzębie-Zdrój Anna Hetman, pracują z nadzieją, że fundusze trafią do miast i gmin jak najszybciej. W ramach programu Funduszy Europejskich przewidziane są środki na wiele dziedzin życia, takie jak ochrona środowiska, rozwój infrastruktury, wsparcie przedsiębiorczości, kultura oraz transformację regionu.

- Spotkanie było krokiem w kierunku skutecznego wykorzystania funduszy europejskich dla województwa śląskiego. Jestem przekonana, że dzięki pracy Komitetu Monitorującego oraz zaangażowaniu wszystkich zainteresowanych stron, uda się osiągnąć zamierzone cele i przynieść wymierne korzyści dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, jak i całego regionu - mówiła po spotkaniu prezydent Anna Hetman.

Celem Komitetu Monitorującego Program Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 jako organu opiniodawczo-doradczego jest zapewnienie, aby wykorzystanie tych środków było jak najbardziej efektywne i przyniosło korzyści dla mieszkańców regionu.

Ludzie

Anna Hetman

Radna miasta Jastrzębie-Zdrój, była prezydent miasta

Jakub Chełstowski

Marszałek Województwa Śląskiego

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~adolda (31.174. * .129) 28.03.2023 21:16
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Przecież to kolejny krok do wygodnego fotela w parlamencie. Wtajemniczeni wiedzą , że szykuje się ucieczka z upadłego miasta.

~Pancernik (146.70. * .153) 28.03.2023 18:17
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Niech UE skontroluje ten absurd i piramidalne marnotrastwo, jakim jest Laznia.

~MamyŁaźnie (89.64. * .199) 28.03.2023 14:59

PO co nam te fundusze???
PRZECIEŻ MAMY ŁAŹNIE I TĄ Z TURZY ŚL.