Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Katowicki oddział GDDKiA ma nowego dyrektora

Paweł Woźniak, p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad, powierzył obowiązki dyrektora oddziału GDDKiA w Katowicach Przemysławowi Juszczykowi.

Katowicki oddział GDDKiA ma nowego dyrektoraGDDKiA
Przemysław Juszczyk od początku swojej pracy zawodowej związany jest z GDDKiA.

Nowy dyrektor oddziału GDDKiA w Katowicach

Przemysław Juszczyk jest absolwentem Wydziału Inżynierii Materiałowej oraz studiów podyplomowych Zarządzanie organizacjami Politechniki Śląskiej. Ukończył również studia podyplomowe Utrzymanie i rehabilitacja dróg i mostów na Politechnice Opolskiej oraz Technologia budowy dróg na Politechnice Warszawskiej.

Od początku swojej pracy zawodowej związany jest z GDDKiA. W 1999 r. zaczynał jako pracownik Laboratorium Drogowego zajmując się kontrolą jakości realizowanych inwestycji. W latach 2017-2018 był dyrektorem oddziału GDDKiA w Katowicach, następnie naczelnikiem Wydziału Technologii i Jakości Budowy Dróg, a od 2019 roku naczelnikiem Wydziału Gwarancji.

Marek Niełacny, który wcześniej pełnił funkcję dyrektora oddziału GDDKiA w Katowicach, powrócił na zajmowane poprzednio stanowisko zastępcy dyrektora oddziału ds. Zarządzania Drogami i Mostami.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].