Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pomóż Antosiowi z Jastrzębia! 5-latek przechodzi trudne leczenie

Antoś Janas przechodzi długą i ciężką terapię w szpitalu w Rzymie. Potrzebne są pieniądze na kontynuację leczenia. Zbiórka prowadzona jest na stronie siepomaga.pl.

Pomóż Antosiowi z Jastrzębia! 5-latek przechodzi trudne leczeniesiepomaga.pl
Antoś już tyle zniósł, wycierpiał i nadal pokonuje kolejne przeszkody. Nie pozwólcie, żeby to wszystko przepadło - proszą rodzice chłopca.

Pomóż Antosiowi z Jastrzębia-Zdroju zebrać brakującą kwotę na leczenie. Chłopiec, za zgodą kliniki, podjął już leczenie, trzeba jednak opłacać dalszą terapię, aby nie doszło do jej przerwania. To jedyna szansa dla 5-latka, choć bardzo kosztowna. Rodzice Antosia błagają o każdą możliwą pomoc. 

- Gdy niemal wszyscy odebrali nam nadzieję, lekarze z kliniki Bambino Gesu w Rzymie przysłali pozytywną odpowiedź. Po przeanalizowaniu historii choroby i najnowszych wyników zgodzili się na leczenie naszego synka - pisze w serwisie siepomaga.pl Małgorzata, mama 5-latka.

Zbiórka na siepomaga:

Na rzecz Antosia prowadzone są również zbiórki w grupie na Facebooku - TUTAJ

O Antosiu pisaliśmy:

Rodzice Antosia błagają o pomoc. Potrzeba milion złotych na leczenie 5-latka z Jastrzębia [POMÓŻ]

PILNE 5-letni Antoś jest już w klinice w Rzymie. Trzeba szybko zebrać brakującą kwotę na leczenie małego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Soil (46.204. * .162) 14.06.2024 18:16

Wystarczy reagować na zło, ilu z was tu komentujących to robi? Mam tu na myśli każde zło, choćby śmiecenie, wulgaryzmy itd.

~Jdjddj (37.30. * .146) 14.06.2024 07:51

Czy mozna załączyć jakieś faktury za leczenie ?