Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rodzice Antosia błagają o pomoc. Potrzeba milion złotych na leczenie 5-latka z Jastrzębia [POMÓŻ]

Ma zaledwie pięć lat i kolejny raz zmaga się z poważną chorobą. W ciągu ostatnich czterech lat przeszedł już 32 chemie. Jedyną szansę na leczenie chłopczyka dają lekarze ze szpitala w Rzymie. Terapia będzie jednak kosztować ponad milion złotych.

Rodzice Antosia błagają o pomoc. Potrzeba milion złotych na leczenie 5-latka z Jastrzębia [POMÓŻ]siepomaga.pl
Tylko za GRANICĄ Antoś ma szansę – szansę na ŻYCIE, bo tam są dostępne protokoły leczenia, które dają największą nadzieję. Ale to wiąże się z ogromnymi kosztami.

Ratuj 5-latka z Jastrzębia-Zdroju. Na leczenie chłopca trzeba zebrać aż milion złotych. Rodzice Antosia proszą o wsparcie dla swojego syna.

- Gdy niemal wszyscy odebrali nam nadzieję, lekarze z kliniki Bambino Gesu w Rzymie przysłali pozytywną odpowiedź. Po przeanalizowaniu historii choroby i najnowszych wyników zgodzili się na leczenie naszego synka - pisze w serwisie siepomaga.pl Małgorzata, mama 5-latka.

Antoś choruje na nowotwór złośliwy mózgu. Leczenie w Rzymie to jego szansa na wyzdrowienie, jednak bardzo kosztowna.

fot. Antoś / siepomaga.pl

Nie ma czasu do stracenia, a do zebrania ogromna kwota - 1 mln 60 tysięcy złotych. 1/4 tej kwoty wpłynęła już na konto zbiórki, wciąż jednak potrzeba 800 tysięcy złotych.

- My – rodzice Antosia nie prosimy Was o pomoc, my o nią BŁAGAMY. Błagamy o to, by dar, jakim jest życie Antosia, nie zostało przekreślone z powodu braku pieniędzy i braku możliwości systemu. Bez Was nie damy rady, ale z pomocą każdej osoby wszystko jest możliwe. Nie zostawiajcie nas z tym samych. Prosimy… - piszą rodzice Antosia.

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Soil (31.217. * .17) 30.04.2024 09:13
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Niektórzy nigdy niczego nie zrozumieja, tak ich zaślepiła nienawiść. Ale tu nawet najlepsze kliniki nie pomogą. Wpłać jeśli chcesz, jeśli nie zamilcz.

~op (91.192. * .86) 29.04.2024 12:35
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Znam rodziny ktore kiedys 500+, a teraz 800+ przeznaczaja na nowy samochod albo wczasy za granica Kiedy doczekamy normalnych czasow ze te pieniadze zamiast na bzdury zostana przeznaczone na chore dzieci?

Objektywny 29.04.2024 09:49
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Do poniżej ...Ktoś kto nazywa prawdę jadem jest albo głupi albo nienormalny ? .Kraj który nie ma pieniędzy na ratowanie jego chorych dzieci ale za to ma na wzbogacanie pazernego cw........ ludzi u w....y utrzymywanych przez cały naród pracujący , dla mnie jest krajem straconym , i dlaczego o tym głośno nie mówić że zrobiono z Polaków podlaczki na usługach tych lepszych ! Jak tu się nie wk...... kiedy czyta się że rodzice muszą błagać o życie dla swojego maleńkiego synka bo w naszym kraju nie ma dla niego pieniędzy na ratunek ..... Kogo mam pytać DlACZEGO nie ma skoro wszyscy pracujący ,emeryci nawet renciści opłacają składkę zdrowotną miesięcznie i to nie małą ????????? ...

~Soil (31.217. * .14) 29.04.2024 08:12
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Ludzie Ile wy macie w sobie jadu. Po prostu przekażcie jakąś kwotę, bez komentarza. Ile można tego jadu słuchać

~Prawda2024 (109.70. * .67) 29.04.2024 06:59
oceniono 1 raz
1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~uśmiechniętyKrzysztofiPO (87.207. * .139) 29.04.2024 05:43
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Premier który co chwilę wytyka komuś że jest nieprzyzwoity kasuje co miesiąc 3 emerytury oraz wypłatę razem około 100 tysięcy złotych i w tym samym państwie gdzie jeden zarabia ponad stan nie ma pieniędzy na leczenie dzieci Platforma O. mówiła że będzie tanie państwo że będzie uśmiechnięta Polska ale jak widać członkowie PO pławią się w pieniądzach i luksusach a zwykły obywatel nie ma pieniędzy na leczenie siebie a co gorsza na leczenie własnych dzieci co za upokarzające państwo fundują nam towarzysze PO !!!

~TuskPrzyjacielPutuna (46.204. * .19) 29.04.2024 05:05
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Największy przyjaciel Putina w europie Donald T jest zajęty zaciekłą walką polityczną jak to każdy dyktator a dzieci w kraju nie mają pieniędzy na leczenie Poseł K.G to już nie wie gdzie siebie żonę na lliste wsadzić totalna PO stworzyło państwo uśmiechnięta Polska 13 grudnia kraj mega drozyzny z brakiem leczenia dla dzieci wstyd ,hańba !!!!

~Adrianna (164.127. * .3) 28.04.2024 20:20
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Proszę nie usuwać komentarzy !
Komentarz jest związany z tematem chorych dzieci, które produkuje system przymuszając do iniekcji

~Adrianna (164.127. * .3) 28.04.2024 19:32
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem