15°11°
3 czerwca 2013

Koka na 1. miejscu z sześcioma medalami

2 czerwca w Opolu odbył się Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w judo. Zawodnicy Koki Jastrzębie zajęli 1. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W zawodach startowało blisko 300 zawodników i zawodniczek z 32 klubów. Judocy z Jastrzębia zdobyli 6 medali, w tym 3 złote, 2 srebrne i 1 brązowy. Tym samym w klasyfikacji drużynowej zajęli 1. miejsce.

Złote medale: Weronika Krawczyk (48kg), Patryk Nowak (50kg), Łukasz Ferenc (55kg)

Srebrne medale: Patrycja Górnik (48kg), Ryszard Kubica (81kg)

Brązowe medale: Kowalski Maciej (66kg)

Zawodnicy poza podium: Monika Karkoszka (5. miejsce, 48kg), Dominik Grzywacz (5. miejsce, 55kg)