16°12°
27 maja 2014

Trzy medale "Koki" na zawodach w Łodzi

Trzy medale "Koki" na zawodach w ŁodziZdjęcie archiwalne

W miniony weekend w Łodzi odbywał się Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Judo. Zawodnicy jastrzębskiej Koki przywieźli trzy medale.

W kategorii 55 kg złoty medal zdobył Patryk Nowak. Na pierwszym miejscu podium stanął również Dominik Grzywacz, który rywalizował w kategorii 60 kg. Brązowy medal zdobył Łukasz Ferenc.

Na macie rywalizowali jeszcze Konrad Kołaczyk (66 kg), Ryszard Kubica (81 kg) i Monika Karkosza (48 kg), jednak nie udało im się stanąć na podium.

W klasyfikacji medalowej mężczyzn jastrzębianie zdobyli 1. miejsce.