5°
5 września 2016

Kolejny zwycięstwo z GKS-u. 4:1 ze Zdzieszowicami

Kolejny zwycięstwo z GKS-u. 4:1 ze ZdzieszowicamiZdjęcie archiwalne

Jastrzębianie po raz kolejny odnieśli zwycięstwo. Tym razem ich rywalem był Ruch Zdzieszowice. Piłkarze GKS-u pewnie wygrali spotkanie strzelając 4 bramki. Hat-tricka zdobył Wojciech Caniboł. To już osiemnasty mecz GKS-u bez porażki! Jastrzębianie ciągle pozostają liderem rozgrywek.

Piłkarze GKS-u od początku meczu atakowali swoich rywali. Pierwszą sytuację wykorzystał Wojciech Caniboł już w 7. minucie. Niecały kwadrans później było już 2:0 dla GKS-u. W 26. minucie powinno być już 3:0, lecz bramkarz Ruchu zdołał wybronić główkę Kacpra Kawuli. W 31. minucie honorowego, jak się później okazało, gola zdobył Czapliński.

W drugiej połowie, jastrzębianie grali równie dobrze. W 56. minucie akcja Jadach-Caniboł-Zajączkowski zakończyła się zdobyciem już trzeciej bramki. Strzelcem bramki był Damian Zajączkowski. Jastrzębianie kontrolowali przebieg spotkania. Pod koniec meczu sędzia dopatrzył się zagrania ręką w polu karnym jednego z zawodników ze Zdzieszowic. Karnego wykorzystał Wojciech Caniboł i tym samym zdobywając hat-tricka przypieczętował pewne zwycięstwo swojej drużyny.

Ruch Zdzieszowice - GKS 1962 Jastrzębie 1:4 (1:2)
0:1 - Caniboł 7'
0:2 - Caniboł 19'
1:2 - Czapliński 31'
1:3 - Zajączkowski 56'
1:3 - Caniboł 89'

Ruch Zdzieszowice: Klemann - Bachor, Czajkowski, Wanat, Wieczorek - Damrat, Kostrzycki, Kiliński, Sotor - Nowak (80. Szatkowski), Czapliński.

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Zajączkowski, Szymura, Kawula, Mazurkiewicz - Ali, Musioł, Tront, Kopacz - Caniboł (90. Dzida), Jadach (77. Szczepan).