Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
15 października 2017

Mamy srebrnego medalistę Mistrzostw Polski w Judo!

Mamy srebrnego medalistę Mistrzostw Polski w Judo!
fot. Klub Judo Koka

Jakub Garus został srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Młodzików, jakie odbywały się Poznaniu. To kolejny sukces Klubu Juko Koka, który mocno potwierdził swoją pozycję na mapie krajowego judo. 

Jakub Garus w wadze do 38 kg pokonał zawodników z Wrocławia, Gliwic, Elbląga. W finale uległ zawodnikowi z Wrocławia i uplasował się na drugiej pozycji.

Także i pozostali zawodnicy mogą poszczycić się niezłymi lokatami.  W wadze do 50 kg Maciej Matyja zajął VII miejsce staczając 6 walk. Maciej przegrał z późniejszym złotym medalistą Mistrzostw Polski Jakubem Małolepszym i Hubertem Waniszewskim z Wrocławia - brązowym medalistą Mistrzostw.

W zawodach walczyli Łukasz Sojak i Konrad Grzywacz, Dominik Orszulik i Wiktor Filipczyk. Łukasz pierwsze trzy walki wygrał, dopiero w ćwierćfinale przegrał i w repasażach odpadając z turnieju. Konrad i Dominik wygrali po jednej walce przegrali swoje kolejne walki. Wiktor przegrał pierwszą walkę i odpadł z turnieju.

Jakub Garus, Maciej Matyja, Łukasz Sojak i Konrad Grzywacz są uczniami Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto da pół miliona więcej na sport Miasto da pół miliona więcej na sport

Judo: Mączyński z brązem w Reykjavíku Judo: Mączyński z brązem w Reykjavíku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Dumny20.10.2017 22:13

Jest się czym chwalić. Brawo

Gość19.10.2017 10:10

Kochamy dobre wiadomości.Gratulacje

Red17.10.2017 8:55

Brawo Kubuś

gary16.10.2017 11:29

Gratulacje dla Jakuba i trenerów.

Gość15.10.2017 21:49

Gratulacje!

Krk15.10.2017 20:40

Brawo Maka???? oby więcej takich zawodników.