Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
3 listopada 2017

GKS vs ROW: Zmiana organizacji ruchu. Wejście tylko z dowodami

GKS vs ROW: Zmiana organizacji ruchu. Wejście tylko z dowodami
fot. Andrzej Klocek

Organizatorzy sobotniego meczu GKS 1962 Jastrzębie & ROW 1964 Rybnik oraz policja mają kilka informacji związanych z imprezą. Na mecz koniecznie trzeba wziąć dokument tożsamości oraz mieć na uwadze zmianę organizacji ruchu. 

Komenda Miejska Policji informuje, że od godziny 6.00 zamknięty będzie odcinek dojazdu do stadionu od ulicy Harcerskiej; od godziny 9.30 wyłączony zostanie odcinek wzdłuż hotelu "Omega"- brak możliwości przejścia; brak możliwości zaparkowania samochodów na parkingu przy Getin Banku; wyjazd z parkingu przy Urzędzie Miasta będzie możliwy tylko i wyłącznie w stronę Alei Piłsudskiego (dolny szlaban zamknięty). Wszystkich użytkowników ruchu drogowego prosi się o dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu oraz przestrzeganie zaleceń policjantów zabezpieczających mecz.

Kasy biletowe otwarte zostaną na półtorej godziny przed meczem, czyli od godziny 11:30. Opuszczenie stadionu w trakcie trwania meczu wiązało się będzie z koniecznością ponownego zakupu biletu w przypadku powrotu na stadion. Każdy kibic zobowiązany jest do posiadania dokumentu ze zdjęciem (dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja studencka, legitymacja szkolna itp.) oraz na prośbę służby ochrony do okazania go. Podczas spotkania nie będzie prowadzona sprzedaż piwa. Jest to związane z zapisami w Ustawie o Bezpieczeństwie Imprez Masowych dotyczących imprez masowych podwyższonego ryzyka.

W związku z przyjazdem bardzo licznej grupy kibiców z Rybnika organizatorzy apelują o nie parkowanie aut na parkingach znajdujących się w okolicy Zespołu Szkół nr 6 oraz Hali Omega. Drogi te muszą pozostać przejezdne dla kibiców gości. Podczas spotkania otwarte będą 4 sektory: Sektor E (do rzędu numer 15), sektor F (do rzędu numer 15), sektor G (do rzędu numer 15) oraz sektor H (do rzędu numer 24). Organizatorzy proszą o jak najwcześniejsze pojawienie się w dniu meczu na stadionie, co pozwoli uniknąć długich kolejek tuż przed rozpoczęciem spotkania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS wygrywa na Harcerskiej ze Stalą Mielec GKS wygrywa na Harcerskiej ze Stalą Mielec

Bezbramkowy remis GKSu z Niecieczą Bezbramkowy remis GKSu z Niecieczą

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
ABDUL04.11.2017 19:39

powinni ściągnąć oddział policji który strzelał do górników pod jsw i by był spokój
a przynajmniej oddział by miał ćwiczenia strzał do ruchomych celów :)

Jkh04.11.2017 19:08

Kto rządzi w ROW. Jastrzębie

u04.11.2017 12:52

Śmiechy warte, dla mnie to mecz podwyższonego ryzyka a będą wpuszczać ludzi na podstawie legitymacji studenckiej i legitymacji szkolnej itp:/

do przemyslaw04.11.2017 11:21

a to ze jest ojcem to znaczy ze jest super, hiper, mega itp itd....??

Przemysław04.11.2017 9:20

Nie rozumie dlaczego kogoś obrażacie. Przecież Tam chodzą ojcowie z dziećmi a nie jakieś bydło. Nie pasuje to na księżyc !!!

Młoty i spray04.11.2017 7:32

To ich metody i styl bez zasad.

doktor03.11.2017 22:45

Przede wszystkim kibiców z Rybnika będzie góra 110 osób, bo tyłu mają kibiców. Reszta to będą kibice Górnika Zabrze, GKS Katowice, Wisłoka Dębica i prawdopodobnie Banik Ostrava. Średnia frekwencja na meczach w Rybniku to 280 osób, więc niby skąd miało by ich przyjechać 500? A tym bardziej, że na wyjazdy jeżdżą w ok 40 osób!

Pokaż wszystkie opinie (10)