Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
1 grudnia 2017

Możecie bezpłatnie sprawdzić światła w samochodach

Możecie bezpłatnie sprawdzić światła w samochodach
fot. Policja.pl

Od sprawnie działających świateł w samochodach zależy bezpieczne korzystanie z pojazdu. Dobrze sprawdzić, czy reflektory spełniają swoje zadanie. Tym bardziej, że można zrobić to całkowicie gratis. 

W dniach od 30 listopada do 17 grudnia kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić i ustawić światła w swoich pojazdach. Policjanci podczas prowadzonych działań kontrolno-prewencyjnych będą zwracać szczególną uwagę na oświetlenie pojazdów, a kierowcy pojazdów, których jakość świateł wzbudzi wątpliwości podczas kontroli będą kierowani przez policjantów na stacje diagnostyczne.

Poniżej zamieszczamy adresy stacji diagnostycznych na terenie naszego miasta umożliwiających bezpłatne badania stanu oświetlenia pojazdu we wskazanych dniach, w godzinach otwarcia poniższych stacji:

- Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów przy PKM w Jastrzębiu- Zdroju ul. Przemysłowa 1

- Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów "ADAMEX" ul. Pszczyńska 322

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowe oświetlenie w mieście Nowe oświetlenie w mieście

Będzie nowe oświetlenie w Jastrzębiu Będzie nowe oświetlenie w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Wodnik03.12.2017 1:07

Najlepsza stacja diagnostyczna w Jastrzębiu: PKM Jastrzębie.

Leszek01.12.2017 11:13

Najlepiej widać wieczorem co drugie auto ma źle ustawione światła albo ich brak.

Radio Teheran01.12.2017 8:24

Czy posiadaczom swiatel po dziadowskich przerobkach na pseudoxenon czy pseudoled, swiecace jak latarnie morskie i oslepiajace wszystko i wszystkich, beda zabierane dowody rej.?