Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
10 stycznia 2018

Kobieta obawia się o swoje życie, bo truje ją syn

Kobieta obawia  się o swoje życie, bo truje ją syn
fot. pixabay

We wtorek rano na Komendę Miejską Policji zadzwoniła kobieta obawiająca się o swoje życie. Twierdziła, że syn dosypuje jej trucizny do jedzenia.

- 75-letnia jastrzębianka twierdziła, że syn dosypuje jej do posiłków truciznę. Podkreślała, że jest świadoma tego, co mówi i nie leczy się psychiatrycznie. Do kobiety, która zamieszkuje przy ul. Jasnej udał się dzielnicowy, który zastał ją w mieszkaniu wraz z jej pełnoletnim synem. Policjant ustalił, że zgłaszająca najprawdopodobniej cierpi na zaburzenia psychiczne, a jej syn leczył się psychiatrycznie. Funkcjonariusz nawiązał kontakt z innym członkiem rodziny, który poinformował, że codziennie odwiedza kobietę w mieszkaniu. Dzielnicowy skontaktował się z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w celu objęcia opieką zgłaszającej - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy KMP Jastrzębie-Zdrój. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci ścigali 37-latka. Miał przy sobie 1,55g narkotyków Policjanci ścigali 37-latka. Miał przy sobie 1,55g narkotyków

10-latek uciekł z domu. Znaleziono go na basenie 10-latek uciekł z domu. Znaleziono go na basenie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
o mastko !10.01.2018 17:30

ale wstyd - choroba psychiczna, gorsze, że to sprawa dziedziczna !!!

do max10.01.2018 13:39

Dlaczego? Choroba, to coś co może się przytrafić bez naszej woli. Niszczenie rodzica zamiast opiekowania się nim jest czymś co nie jest godne człowieczeństwa. Uważasz, że lepiej truć matkę?
Tak byś zrobił?

Piegus10.01.2018 12:43

Dwóch psychicznych w mieszkaniu to mieszanka wybuchowa. Widocznie mają schizofrenie, bo to tak sie objawia.

max10.01.2018 11:15

Proton skoro masz nadzieje że to imaginacja starszej pani tzn że masz nadzieje ze jest chora psychicznie. Lepiej żeby babcia miała schozofrenie niż żeby podejrzenia były zasadne ? Dziwny sestem wartościowania masz.

Proton10.01.2018 10:30

To przeraża, że własne dzieci mogą być podejrzewane przez rodziców o szkodzenie. Nawet jak ma to podstawy nieprawdziwe. Mnóstwo jest dzieci, które oszukują, okradają, niszczą swoich rodziców. Mam nadzieję, że ten przypadek jest tylko imaginacją starszej pani.