Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
21 lutego 2018

Policjant odnalazł zgubiony potfel

Policjant odnalazł zgubiony potfel

Mieszkaniec Jastrzębia zgubił portfel z kartami bankomatowymi, prawem jazdy, dowodem osobistym i kartą NFZ. Uniknął jednak konieczności wyrabiania tych dokumentów na nowo, dzięki jednemu z dzielnicowych, który znalazł portfel wraz z zawartością.

O szczęściu może mówić 25-letni mieszkaniec miasta, który zgubił swój portfel, w którym były karty bankomatowe, dokumenty osobiste oraz pieniądze.

- St. sierż. Kamil Szczepaniak podczas obchodu Osiedla 1000-lecia zauważył leżący pod murem jednego z budynków czarny portfel. Wewnątrz były pieniądze, dwie karty bankomatowe, prawo jazdy, dowód osobisty i karta NFZ. Policjanci nie mieli problemu z ustaleniem właściciela portfela, bo dokumenty wystawione były na jego nazwisko - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Mieszkaniec Jastrzębia podziękował dzielnicowemu za zaangażowanie i profesjonalne podejście do sprawy. Nie krył swojej radości i miłego zaskoczenia z zaistniałej sytuacji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Znieważenie internetowe, kiedy policja zapuka do twoich drzwi Znieważenie internetowe, kiedy policja zapuka do twoich drzwi

Uwaga! Na granicy państwa wprowadzają kontrole Uwaga! Na granicy państwa wprowadzają kontrole

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
gość22.02.2018 8:37

Oddanie rzeczy znalezionej to podstawowy obowiązek znalazcy! Za przywłaszczenie cudzej własności grozi kara. Czyli policjant zrobił to co zrobiłby przeciętny Kowalski.

J-2322.02.2018 0:13

BRAWO !!!!!

gość21.02.2018 23:21

Oczywiście, że musiał oddać. Przywłaszczenie cudzej własności jest karalne. Zachował się tak jak przeciętny Kowalski w tej sytuacji. Po co tyle pisania i chwały?

Do do 1000-lecia 21.02.2018 22:21

Nie wiem co do mnie piszesz:/

Jan21.02.2018 19:41

Brawo dzielnicowy !!!

do 1000-Lecia21.02.2018 17:09

Zwyczajnie, tobie brakuje rozumu. Nic nie rozumiesz co się wokół ciebie dzieje. Jak każdy taki typ, ta niewielka ilość rozumu rozumu przekonuje cię, że jesteś tak mądry jak kot s ... na miedzy.

gość21.02.2018 17:03

Brawo dla dzielnicowego i profesjonalne podejście do tematu.

Pokaż wszystkie opinie (14)