Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
21 lutego 2018

Policjant odnalazł zgubiony potfel

Policjant odnalazł zgubiony potfel

Mieszkaniec Jastrzębia zgubił portfel z kartami bankomatowymi, prawem jazdy, dowodem osobistym i kartą NFZ. Uniknął jednak konieczności wyrabiania tych dokumentów na nowo, dzięki jednemu z dzielnicowych, który znalazł portfel wraz z zawartością.

O szczęściu może mówić 25-letni mieszkaniec miasta, który zgubił swój portfel, w którym były karty bankomatowe, dokumenty osobiste oraz pieniądze.

- St. sierż. Kamil Szczepaniak podczas obchodu Osiedla 1000-lecia zauważył leżący pod murem jednego z budynków czarny portfel. Wewnątrz były pieniądze, dwie karty bankomatowe, prawo jazdy, dowód osobisty i karta NFZ. Policjanci nie mieli problemu z ustaleniem właściciela portfela, bo dokumenty wystawione były na jego nazwisko - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Mieszkaniec Jastrzębia podziękował dzielnicowemu za zaangażowanie i profesjonalne podejście do sprawy. Nie krył swojej radości i miłego zaskoczenia z zaistniałej sytuacji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Na granicy państwa wprowadzają kontrole Uwaga! Na granicy państwa wprowadzają kontrole

Wyrywała mu dziecko, wyzywała i krzyczała Wyrywała mu dziecko, wyzywała i krzyczała

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
gość22.02.2018 8:37

Oddanie rzeczy znalezionej to podstawowy obowiązek znalazcy! Za przywłaszczenie cudzej własności grozi kara. Czyli policjant zrobił to co zrobiłby przeciętny Kowalski.

J-2322.02.2018 0:13

BRAWO !!!!!

gość21.02.2018 23:21

Oczywiście, że musiał oddać. Przywłaszczenie cudzej własności jest karalne. Zachował się tak jak przeciętny Kowalski w tej sytuacji. Po co tyle pisania i chwały?

Do do 1000-lecia 21.02.2018 22:21

Nie wiem co do mnie piszesz:/

Jan21.02.2018 19:41

Brawo dzielnicowy !!!

do 1000-Lecia21.02.2018 17:09

Zwyczajnie, tobie brakuje rozumu. Nic nie rozumiesz co się wokół ciebie dzieje. Jak każdy taki typ, ta niewielka ilość rozumu rozumu przekonuje cię, że jesteś tak mądry jak kot s ... na miedzy.

gość21.02.2018 17:03

Brawo dla dzielnicowego i profesjonalne podejście do tematu.

Pokaż wszystkie opinie (14)