Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
21 marca 2018

Demolka w bloku przy Zielonej. Rozpoznajecie wandali?

Demolka w bloku przy Zielonej. Rozpoznajecie wandali? materiał ilustrujący
fot. pixabay

Wandale za nic mają wspólną własność mieszkańców bloku. W niedzielę znowu doszło do zdemolowania drzwi od klatki schodowej przy ul. Zielonej 43. 

Spółdzielnia Mieszkaniowa JAS-MOS po raz kolejny poinformowała o zniszczeniu mienia. Ulubionym sprzętem wandali, na którym wyładowują swoje emocje są drzwi wejściowe do klatki. Spółdzielnia będzie musiała znowu wydać ok. 3 tys. zł na ich wymianę. Tym razem jednak oko kamery umieszczonej przy ul. Zielonej 43, nagrało „bohaterów” niedzielnej nocy.

Spółdzielnia apeluje o wszelkie informacje, które pomogą zidentyfikować chuliganów, wyciągnąć wobec nich konsekwencje, a przede wszystkim obciążyć kosztami zakupu nowych drzwi. Informacje można dostarczać także anonimowo na e-maila: sm@smjasmos.pl

Film: SM JAS-MOS

Polub i udostępnij
Czytaj też

Potraktował plac zabaw jak wychodek Potraktował plac zabaw jak wychodek

Nocne wybryki chuligańskie w bloku Nocne wybryki chuligańskie w bloku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Kultura ?25.04.2018 18:40

Dziś, środa 25 kwietnia. Parking Lidla na ul. Podhalańska. Dwóch mężczyzn i dziecko. Jeden z mężczyzn starszy z wąsem, drugi znacznie młodszy, mógłby być synem. Samochód Renault Scenic, szary nt rejestracyjny zaczynający się SJZ66.... . Młodszy wyrzuca z samochodu na parking pusty pojemniczek po napoju kakaowym. Gdy dziecko chce go podnieść, obj krzyczą "zostaw to". Kolega chciał im to wrzucić do samochodu, ale nie chciał stresować dziecka. Zdjęcia ich i samochodu mamy.
Mylą się. Bo obaj to śmiecie, które dziecko powinno unikać żeby nie zostać takim byle czym jak te typy.
Proszę umieszczać takie opisy zdarzeń dla naszego dobra.

LOL24.03.2018 10:03

Jak sobie mieszkańcy pozwalają tak mają. U mnie w klatce na pewno winowajca był by już na drugi dzień. Wszyscy płacimy na fundusz remontowy trzeba jeszcze sobie pilnować porządku w klatce.

zdr24.03.2018 7:35

Zadziwia mnie fakt ze gość jest charakterystycznie ubrany a nikt nie potrafi go rozpoznać.po co policji monitoring na mieście przecież musial przyjść pod ten blok tyle kamer na mieście.a po drugie to na klatce tez jest monitoring i chyba widać gdzie wysiada i mniej więcej w która stronę klatki się udaje tam bym zaczal swoje poszukiwania od sąsiadów.a po trzecie to fajny kapelutek

Sprostowanie 22.03.2018 21:40

To jest zielona 43

Zasady22.03.2018 11:05

Takich jak "dysydent" jest niewielu. Ale przez nich nasze miasto wygląda paskudnie. Takich trzeba zwalczać. Zasady współżycia to podstawa w działu społeczeństwa. Takie to proste a takie trudne do zrozumienia dla "dysydento" podobnych.

polo tv22.03.2018 10:31

haha ale ma zaje....kapelusik czerwony...to pewnie jakiś śpiewak z polo tv

do dysydent22.03.2018 9:59

W jakim Ty świecie żyjesz? Uszkodzone rzeczy się wymienia, a nie naprawia. Dlatego głąba należy obciążyć!

Pokaż wszystkie opinie (24)