Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
5 kwietnia 2018

Nowe zasady na izbie przyjęć w szpitalu

Nowe zasady na izbie przyjęć w szpitalu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Pacjenci udający się na Izbę Przyjęć Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju proszeni są o kierowanie się nowym, bocznym wejściem. To nie jedyna zmiana, jaka ich czeka.

Jak informuje dyrekcja WSS nr 2, nastąpiły zmiany w zaopatrzeniu pacjentów, którzy korzystają z izby przyjęć. Oddzielnie są przyjmowani pacjenci planowani, oddzielnie pacjenci ambulatoryjni - nagłe przypadki. Ma to usprawnić pracę personelu i poprawić komfort udzielanych świadczeń medycznych. Docelowo dyrekcja planuje zatrudnienie lekarzy pracujących tylko na izbie przyjęć.

- Wprowadzane zmiany to początek kompleksowej akcji, realizowanej wspólnie przez dyrekcję i pracowników szpitala. Jej celem jest maksymalne usprawnienie działalności lecznicy, w tych trudnych dla służby zdrowia czasach - informuje WSS nr 2.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Oddział Pediatryczny w WSS2 ruszy 1 stycznia Oddział Pediatryczny w WSS2 ruszy 1 stycznia

Chętnych na badania nie zabrakło Chętnych na badania nie zabrakło

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Gość05.04.2018 20:24

Do Haha

Stara zasada. Chory ma leżeć i się leczyć a nie obżerać i telewizję oglądać.
Miałem ostatnio kogoś z rodziny w szpitalu . Na tej samej sali leżało 2 cwaniaków. Cały czas ich personel szukał. Jak nie w knajpie na dole to gdzieś po innych oddziałach się szwendali. Jeden mięśniak z IQ musztardy a drugi tępak naśladowca.

Haha05.04.2018 19:56

A moze tak pokazać kuchnie szpitala? Z czego robione są posiłki, jak są gotowane obiady w XXI wieku?

A05.04.2018 17:15

A ja proponuję pacjentów tzw nagłych, z bolem gardla np , wysypka i roznymi pierdolami , ktorzy przychodza na izbę tworząc sztuczne kolejki, ktorym w tygodniu nie chce sie isc do przychodni obciążyć kosztami takiej wizyty , gwarantuje poprawe funkcjonowania izby przyjec i mniej powodow do narzekan

Ktoś 05.04.2018 14:25

O komforcie, dla dobra pacjenta w naszej służbie zdrowia tylko w tv. A na prawdę na codzień traktują ludzi jak zło konieczne

Rylok 05.04.2018 13:11

No to prywatne izbę przyjęć stworzyć. Albo wszystko prywatyzować;(

Do znafca tematu05.04.2018 12:28

Czas oczekiwania zapewne się nie zmieni. Ja rozumiem, że lekarzom też się należy przerwa na posiłek czy zwyczajnie by mpgli usiąść i w spokoju napić się herbaty, ale nie rozumiem jak można olać pacjentów, wędrować po szpitalu i urządzać sobie pogaduszki? Ludzie czekają - nie jeden z takim bólem, że aż go skręca.

seboc05.04.2018 11:55

Dac rudego na izbę przyjęć.

Pokaż wszystkie opinie (14)