Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
5 kwietnia 2018

Nowe zasady na izbie przyjęć w szpitalu

Nowe zasady na izbie przyjęć w szpitalu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Pacjenci udający się na Izbę Przyjęć Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju proszeni są o kierowanie się nowym, bocznym wejściem. To nie jedyna zmiana, jaka ich czeka.

Jak informuje dyrekcja WSS nr 2, nastąpiły zmiany w zaopatrzeniu pacjentów, którzy korzystają z izby przyjęć. Oddzielnie są przyjmowani pacjenci planowani, oddzielnie pacjenci ambulatoryjni - nagłe przypadki. Ma to usprawnić pracę personelu i poprawić komfort udzielanych świadczeń medycznych. Docelowo dyrekcja planuje zatrudnienie lekarzy pracujących tylko na izbie przyjęć.

- Wprowadzane zmiany to początek kompleksowej akcji, realizowanej wspólnie przez dyrekcję i pracowników szpitala. Jej celem jest maksymalne usprawnienie działalności lecznicy, w tych trudnych dla służby zdrowia czasach - informuje WSS nr 2.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty

Karmić piersią czy nie? Karmić piersią czy nie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Gość05.04.2018 20:24

Do Haha

Stara zasada. Chory ma leżeć i się leczyć a nie obżerać i telewizję oglądać.
Miałem ostatnio kogoś z rodziny w szpitalu . Na tej samej sali leżało 2 cwaniaków. Cały czas ich personel szukał. Jak nie w knajpie na dole to gdzieś po innych oddziałach się szwendali. Jeden mięśniak z IQ musztardy a drugi tępak naśladowca.

Haha05.04.2018 19:56

A moze tak pokazać kuchnie szpitala? Z czego robione są posiłki, jak są gotowane obiady w XXI wieku?

A05.04.2018 17:15

A ja proponuję pacjentów tzw nagłych, z bolem gardla np , wysypka i roznymi pierdolami , ktorzy przychodza na izbę tworząc sztuczne kolejki, ktorym w tygodniu nie chce sie isc do przychodni obciążyć kosztami takiej wizyty , gwarantuje poprawe funkcjonowania izby przyjec i mniej powodow do narzekan

Ktoś 05.04.2018 14:25

O komforcie, dla dobra pacjenta w naszej służbie zdrowia tylko w tv. A na prawdę na codzień traktują ludzi jak zło konieczne

Rylok 05.04.2018 13:11

No to prywatne izbę przyjęć stworzyć. Albo wszystko prywatyzować;(

Do znafca tematu05.04.2018 12:28

Czas oczekiwania zapewne się nie zmieni. Ja rozumiem, że lekarzom też się należy przerwa na posiłek czy zwyczajnie by mpgli usiąść i w spokoju napić się herbaty, ale nie rozumiem jak można olać pacjentów, wędrować po szpitalu i urządzać sobie pogaduszki? Ludzie czekają - nie jeden z takim bólem, że aż go skręca.

seboc05.04.2018 11:55

Dac rudego na izbę przyjęć.

Pokaż wszystkie opinie (14)