Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
22 maja 2018

Fryzjerzy strzygą za datek na chorą dziewczynkę

Fryzjerzy strzygą za datek na chorą dziewczynkę
fot. pixabay

W piątek odbędzie się II Maraton Fryzjerski. Każdy, kto w tym dniu uda się do wybranych salonów fryzjerskich, zapłaci za usługę wrzucając datek do puszki. Pieniądze są zbierane na ciężko chorą dziewczynkę.

12-letnia Agata Dębiec jeszcze w zeszłym roku była zdrową nastolatką. Ćwiczyła karate, uczyła się jeździć konno, spotykała się z rówieśnikami. W styczniu tego roku lekarze postawili diagnozę - dziewczynka ma anaplastyczny guz dwunastnicy. Obecnie Agata poddawana jest chemioterapii. Rodzice czekają na zmniejszenie się guza, aby można było go wyciąć. Jak zawsze w takich sytuacjach leczenie jest bardzo kosztowne.

Z myślą o chorej dziewczynce Fundacja IMPULS Fabryka Kreatywności organizuje II Maraton Fryzjerski. W piątek każdy, kto skorzysta z usług fryzjerskich, zapłatę za usługę wrzuci do specjalnej puszki. Pieniądze w całości zostaną przekazane na leczenie Agaty Dębiec.

Salony fryzjerskie biorące udział w maratonie: Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Spontan (ul. Wielkopolska), Salon Fryzjerski Joanna (ul. Turystyczna), Warsztat Fryzur (ul. Zielona), Fryzjer Damsko-Męski Barbara Niesłańczyk, Salon Fryzjerski Fabryka Piękna (ul. Podhalańska), Salon Fryzjerski Katarzyna Jung (ul. Niepodległości).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne

Uczniowie z SP nr 14 pomagają potrzebującym Uczniowie z SP nr 14 pomagają potrzebującym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość25.05.2018 8:56

Leszek!!.
Nfz pokrywa koszta leczenia ,operacje.I na tym sie konczy.Panstwo nie daje mozliwosci kozystania z dodatkowych dzialan ktore pomoga w lepszym rokowaniu dziecka.Na zachodzie masz w szpitalu wlewy z witamin i inne zabiegi ktore umozliwia ci przetrwac ,PRZEŻYĆ chemioterapie..
Nfz nie pokrywa kosztow dodatkowych dzialan by przetrwac ta chorobe,wyjsc z niej.Samą chemią,radioterapią nie osiagnie sie sukcesu.
Dojazdy,dieta,suplementy ,jedno z rodzicow porzuca prace by moc sie zajac dzieckiem.Tak ,,dostanie 1477,00 o ile w punkcie 7 Komisja orzeczenia o niepelnospr.osądzi ze twe dziecko dlugo nie pociagnie i nie ma sensu dowalac im
.Brutalnie, ale tak jest.

Gość 25.05.2018 7:52

Wiem co bylo ostatnio na takiej imprezie i ile kasy nie trafilo do puszki ale kazdy ma swoje sumienie

Zirytowana24.05.2018 23:29

Ludzie! są takie kontrole że głowa boli. Poza tym fundacja powstała z myślą niesienia pomocy a nie wzbogacania się. Przykre że ktoś ma takie zdanie a nie zna zasad organizacji takiej imprezy.

Awa24.05.2018 22:36

Brawo fryzjerzy. Szczytny cel.

Do Gość24.05.2018 22:08

Bezczelność nie zna granic.
Mam nadzieję że w gronie Twoich najbliższych nigdy nie będzie potrzeby organizowania podobnych akcji.. bo ciekawe co wtedy powiesz.

Do GOŚĆ24.05.2018 20:21

Skąd takie zdanie, że ktoś mógłby się dorobić na akcji ?

Gość 24.05.2018 10:42

Ktos znowu sie dorobi na akcji.

Pokaż wszystkie opinie (11)