Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
22 maja 2018

Fryzjerzy strzygą za datek na chorą dziewczynkę

Fryzjerzy strzygą za datek na chorą dziewczynkę
fot. pixabay

W piątek odbędzie się II Maraton Fryzjerski. Każdy, kto w tym dniu uda się do wybranych salonów fryzjerskich, zapłaci za usługę wrzucając datek do puszki. Pieniądze są zbierane na ciężko chorą dziewczynkę.

12-letnia Agata Dębiec jeszcze w zeszłym roku była zdrową nastolatką. Ćwiczyła karate, uczyła się jeździć konno, spotykała się z rówieśnikami. W styczniu tego roku lekarze postawili diagnozę - dziewczynka ma anaplastyczny guz dwunastnicy. Obecnie Agata poddawana jest chemioterapii. Rodzice czekają na zmniejszenie się guza, aby można było go wyciąć. Jak zawsze w takich sytuacjach leczenie jest bardzo kosztowne.

Z myślą o chorej dziewczynce Fundacja IMPULS Fabryka Kreatywności organizuje II Maraton Fryzjerski. W piątek każdy, kto skorzysta z usług fryzjerskich, zapłatę za usługę wrzuci do specjalnej puszki. Pieniądze w całości zostaną przekazane na leczenie Agaty Dębiec.

Salony fryzjerskie biorące udział w maratonie: Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Spontan (ul. Wielkopolska), Salon Fryzjerski Joanna (ul. Turystyczna), Warsztat Fryzur (ul. Zielona), Fryzjer Damsko-Męski Barbara Niesłańczyk, Salon Fryzjerski Fabryka Piękna (ul. Podhalańska), Salon Fryzjerski Katarzyna Jung (ul. Niepodległości).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przekaż świąteczny dar dla potrzebujących Przekaż świąteczny dar dla potrzebujących

Jastrzębianie chętnie dzielą się pieniędzmi Jastrzębianie chętnie dzielą się pieniędzmi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość25.05.2018 8:56

Leszek!!.
Nfz pokrywa koszta leczenia ,operacje.I na tym sie konczy.Panstwo nie daje mozliwosci kozystania z dodatkowych dzialan ktore pomoga w lepszym rokowaniu dziecka.Na zachodzie masz w szpitalu wlewy z witamin i inne zabiegi ktore umozliwia ci przetrwac ,PRZEŻYĆ chemioterapie..
Nfz nie pokrywa kosztow dodatkowych dzialan by przetrwac ta chorobe,wyjsc z niej.Samą chemią,radioterapią nie osiagnie sie sukcesu.
Dojazdy,dieta,suplementy ,jedno z rodzicow porzuca prace by moc sie zajac dzieckiem.Tak ,,dostanie 1477,00 o ile w punkcie 7 Komisja orzeczenia o niepelnospr.osądzi ze twe dziecko dlugo nie pociagnie i nie ma sensu dowalac im
.Brutalnie, ale tak jest.

Gość 25.05.2018 7:52

Wiem co bylo ostatnio na takiej imprezie i ile kasy nie trafilo do puszki ale kazdy ma swoje sumienie

Zirytowana24.05.2018 23:29

Ludzie! są takie kontrole że głowa boli. Poza tym fundacja powstała z myślą niesienia pomocy a nie wzbogacania się. Przykre że ktoś ma takie zdanie a nie zna zasad organizacji takiej imprezy.

Awa24.05.2018 22:36

Brawo fryzjerzy. Szczytny cel.

Do Gość24.05.2018 22:08

Bezczelność nie zna granic.
Mam nadzieję że w gronie Twoich najbliższych nigdy nie będzie potrzeby organizowania podobnych akcji.. bo ciekawe co wtedy powiesz.

Do GOŚĆ24.05.2018 20:21

Skąd takie zdanie, że ktoś mógłby się dorobić na akcji ?

Gość 24.05.2018 10:42

Ktos znowu sie dorobi na akcji.

Pokaż wszystkie opinie (11)