Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
21 sierpnia 2018

Kobieta nagle przewróciła się na chodniku. Trafiła do szpitala

Kobieta nagle przewróciła się na chodniku. Trafiła do szpitala
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

O dużym szczęściu może mówić kobieta, która w sobotę na osiedlu 1000-lecia przewróciła się na chodniku.  Została jej natychmiast udzielona pomoc przez przebywających w okolicy strażaków.

Wyjście na sobotnie zakupy nie skończyło się dobrze dla jednej z mieszkanek Jastrzębia. Gdyby nie natychmiastowa pomoc strażaków - świadków zdarzenia, całe zdarzenie mogłoby skończyć się gorzej.

- Zastęp Państwowej Straży Pożarnej kończąc działania związane z usuwaniem owadów (rój pszczół) zauważył, ze kobieta niosąc zakupy przewróciła się na chodniku w wyniku, czego doznała powierzchownego urazu głowy i nosa oraz rany ciętej dłoni lewej. Uskarżała się również na ból w okolicy lewego barku. Udzielono jej kwalifikowanej pomocy medycznej do momentu przybycia ratownictwa medycznego (oznaczono parametry życiowe, wsparcie psychiczne i opatrzono rany ).  Kobieta została przewieziona do placówki medycznej w Jastrzębiu-Zdroju - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W kopalni JSW strop zawalił się na górników W kopalni JSW strop zawalił się na górników

Kierowcy nie przepuszczają pieszych Kierowcy nie przepuszczają pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Szczęściara22.08.2018 18:35

Miała szczęście. Strażaki to fajne chłopaki. Zawsze pomogą w biedzie.

smolka21.08.2018 17:17

PSP ratuje życie a Kryminalni z KMP uganiają się za padłem ganji która nawet kwiatów nie miała i oni dostają premie a PSP nie bo to ich obowiązek ratować życie. Smutny kraj

smolka21.08.2018 17:15

Chwała PSP !!

STEFA21.08.2018 15:35

Na strażaków , jak nikogo innego, można zawsze liczyć !!

KAZ21.08.2018 14:58

Miasto się przewraca.

Seboc21.08.2018 14:45

Tylko na straz mozna liczyc

Gość21.08.2018 14:11

Brawo strażacy