Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
21 sierpnia 2018

Kobieta nagle przewróciła się na chodniku. Trafiła do szpitala

Kobieta nagle przewróciła się na chodniku. Trafiła do szpitala
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

O dużym szczęściu może mówić kobieta, która w sobotę na osiedlu 1000-lecia przewróciła się na chodniku.  Została jej natychmiast udzielona pomoc przez przebywających w okolicy strażaków.

Wyjście na sobotnie zakupy nie skończyło się dobrze dla jednej z mieszkanek Jastrzębia. Gdyby nie natychmiastowa pomoc strażaków - świadków zdarzenia, całe zdarzenie mogłoby skończyć się gorzej.

- Zastęp Państwowej Straży Pożarnej kończąc działania związane z usuwaniem owadów (rój pszczół) zauważył, ze kobieta niosąc zakupy przewróciła się na chodniku w wyniku, czego doznała powierzchownego urazu głowy i nosa oraz rany ciętej dłoni lewej. Uskarżała się również na ból w okolicy lewego barku. Udzielono jej kwalifikowanej pomocy medycznej do momentu przybycia ratownictwa medycznego (oznaczono parametry życiowe, wsparcie psychiczne i opatrzono rany ).  Kobieta została przewieziona do placówki medycznej w Jastrzębiu-Zdroju - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Karambol na Cieszyńskiej przez... otwarte drzwi Karambol na Cieszyńskiej przez... otwarte drzwi

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Szczęściara22.08.2018 18:35

Miała szczęście. Strażaki to fajne chłopaki. Zawsze pomogą w biedzie.

smolka21.08.2018 17:17

PSP ratuje życie a Kryminalni z KMP uganiają się za padłem ganji która nawet kwiatów nie miała i oni dostają premie a PSP nie bo to ich obowiązek ratować życie. Smutny kraj

smolka21.08.2018 17:15

Chwała PSP !!

STEFA21.08.2018 15:35

Na strażaków , jak nikogo innego, można zawsze liczyć !!

KAZ21.08.2018 14:58

Miasto się przewraca.

Seboc21.08.2018 14:45

Tylko na straz mozna liczyc

Gość21.08.2018 14:11

Brawo strażacy