Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
28 września 2018

Mieszkańców ochronią rolety antywłamaniowe

Mieszkańców ochronią rolety antywłamaniowe
fot. UM Jastrzębie

Prace przy budowie budynku przy ulicy Witczaka są prowadzone zgodnie z założeniami. JTBS „Daszek” podjął decyzję o tym, że mieszkańcy z najniższego poziomu otrzymają rolety antywłamaniowe.

Na chwilę obecną zakończone już są prace związane z wznoszeniem garażu zewnętrznego. Zakończono prace związane ze wznoszeniem ścian zewnętrznych mieszkań poziomu segment C, na ukończeniu natomiast są prace związane z murowaniem ścian mieszkań poziomu segmentu B, wylany został też beton na stropie nad garażem podziemnym segmentu A.

- W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powstającego bloku, zarząd JTBS podjął decyzję o zleceniu zaprojektowania i wykonania monitoringu wizyjnego wokół budynku, w oknach mieszkań poziomu przyziemia zamontujemy rolety antywłamaniowe  -  informują członkowie zarządu JTBS „Daszek”.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zbudują nowe mieszkania czynszowe? Zbudują nowe mieszkania czynszowe?

"W mieszkaniu pęka mi sufit" "W mieszkaniu pęka mi sufit"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Seboc30.09.2018 11:31

Będzie tm zbieranina z całego miasta to trzeba się zabezpieczyć.

Gość30.09.2018 9:34

może wprowadzić opłatę za wstęp do parku to menele wyprowadzą z niego i rolety nie będą potrzebne, lub znaleźć im pracę, darmowe jedzenie w innym miejscu np dworzec główny to będą mogli mieszkać w strefie centrum

Prawdomowny29.09.2018 22:00

Kogo to interesuje oprocz kilkudziesieciu przyszlych mieszkancow?

mały żuczek29.09.2018 8:58

Radzę sprawdzić co to są rolety ANTYWŁAMANIOWE i ile kosztują, zanim się takie rzeczy wygaduje.
Pradziwe antywłamaniowe są kilka razy droższe niż to co wszyscy montują.

Znam to28.09.2018 15:06

To jest spory koszt. Zwłaszcza, gdy wykona to firma z Jastrzębia, która obsługuje spółdzielnie mieszkaniowe. Ale rolety antywłamaniowe są dobrym zabezpieczeniem i mogą je zainstalować budowlańcy. Będzie znacznie taniej.

gość28.09.2018 12:22

Czy tosą nieprzewidziane wydatki i znowu wzrośnie koszt inwestycji?

Tobi28.09.2018 11:06

Leszek, wcale to nie świadczy o tym że okolica jest niebezpieczna, takie są obecnie standardy. W domach jednorodzinnych też ludzie montują rolety, czy to świadczy o tym że okolica w której mieszkają jest niebezpieczna?

Pokaż wszystkie opinie (9)