Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
28 września 2018

Mieszkańców ochronią rolety antywłamaniowe

Mieszkańców ochronią rolety antywłamaniowe
fot. UM Jastrzębie

Prace przy budowie budynku przy ulicy Witczaka są prowadzone zgodnie z założeniami. JTBS „Daszek” podjął decyzję o tym, że mieszkańcy z najniższego poziomu otrzymają rolety antywłamaniowe.

Na chwilę obecną zakończone już są prace związane z wznoszeniem garażu zewnętrznego. Zakończono prace związane ze wznoszeniem ścian zewnętrznych mieszkań poziomu segment C, na ukończeniu natomiast są prace związane z murowaniem ścian mieszkań poziomu segmentu B, wylany został też beton na stropie nad garażem podziemnym segmentu A.

- W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powstającego bloku, zarząd JTBS podjął decyzję o zleceniu zaprojektowania i wykonania monitoringu wizyjnego wokół budynku, w oknach mieszkań poziomu przyziemia zamontujemy rolety antywłamaniowe  -  informują członkowie zarządu JTBS „Daszek”.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Za 2-3 lata wybudują nowy blok Za 2-3 lata wybudują nowy blok

Blok zbudowany. Można się wprowadzać Blok zbudowany. Można się wprowadzać

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Seboc30.09.2018 11:31

Będzie tm zbieranina z całego miasta to trzeba się zabezpieczyć.

Gość30.09.2018 9:34

może wprowadzić opłatę za wstęp do parku to menele wyprowadzą z niego i rolety nie będą potrzebne, lub znaleźć im pracę, darmowe jedzenie w innym miejscu np dworzec główny to będą mogli mieszkać w strefie centrum

Prawdomowny29.09.2018 22:00

Kogo to interesuje oprocz kilkudziesieciu przyszlych mieszkancow?

mały żuczek29.09.2018 8:58

Radzę sprawdzić co to są rolety ANTYWŁAMANIOWE i ile kosztują, zanim się takie rzeczy wygaduje.
Pradziwe antywłamaniowe są kilka razy droższe niż to co wszyscy montują.

Znam to28.09.2018 15:06

To jest spory koszt. Zwłaszcza, gdy wykona to firma z Jastrzębia, która obsługuje spółdzielnie mieszkaniowe. Ale rolety antywłamaniowe są dobrym zabezpieczeniem i mogą je zainstalować budowlańcy. Będzie znacznie taniej.

gość28.09.2018 12:22

Czy tosą nieprzewidziane wydatki i znowu wzrośnie koszt inwestycji?

Tobi28.09.2018 11:06

Leszek, wcale to nie świadczy o tym że okolica jest niebezpieczna, takie są obecnie standardy. W domach jednorodzinnych też ludzie montują rolety, czy to świadczy o tym że okolica w której mieszkają jest niebezpieczna?

Pokaż wszystkie opinie (9)