Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
1 stycznia 2019

Eko Okna rekrutują w galerii handlowej Jastrzębie

Eko Okna rekrutują w galerii handlowej Jastrzębie

Były już Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu, teraz przyszedł czas na kolejną lokalizację mobilnego biura rekrutacji firmy Eko – Okna S.A. – Jastrzębie Zdrój. Pracownicy działu rekrutacji chętnie spotkają się z każdym, kto chciałby zatrudnić się w firmie. Zapraszamy do Galerii Jastrzębie od 7 stycznia 2019 r. do 6 lutego 2019 r. na ul. Warszawskiej 2, w godz. 10-18 od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe.

To tutaj, mieszkańcom Jastrzębia – Zdroju oraz okolicznych miejscowości chcemy przybliżyć czołową polską firmę znajdującą się w odległości 47km od ich miejsca zamieszkania, oferującą bardzo dobre warunki pracy i płacy oraz dojazd do pracy autobusem. Szukamy pracowników produkcji (stolarzy, ślusarzy, tokarzy, operatorów CNC, monterów i innych), pracowników działu utrzymania ruchu: mechatroników, automatyków oraz osoby komunikujące się w językach obcych: francuskim, holenderskim, włoskim lub niemieckim.

– Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przyjazd do siedziby naszej firmy, dla wielu osób jest sporym wyzwaniem. Nie wszyscy dysponują samochodem. Są również takie osoby, które planują zmianę pracy, ale nie mogą wziąć dnia wolnego. Dlatego nie dość, że czekamy na nich w ich miejscu zamieszkania to dodatkowo prowadzimy rozmowy nie tylko w godzinach porannych, ale także popołudniowych – tłumaczy Barbara Frankowicz, kierownik działu personalnego Eko-Okna S.A. Na spotkaniu nie wymaga się CV.

Pracownicy produkcyjni już na start otrzymują 2,5 tys. zł netto, zaś pracownicy działu utrzymania ruchu od 2,8 tys. zł do nawet 4 tys. zł.  netto. Dodatkowo po okresie próbnym lub w momencie wykonywania samodzielnej pracy każdy pracownik otrzymuje  miesięczną premię uznaniową, a Ci, którzy przejdą z innej firmy mogą liczyć na bonus w formie premii w wysokości tysiąca złotych netto. Jesteśmy uczciwi w wynagradzaniu naszych pracowników – proponujemy wynagrodzenie podstawowe oraz szereg dodatkowych premii, które są przedstawiane pracownikom już  w momencie podejmowania pracy.

Co ważne, Eko-Okna oferują dojazd autobusem pracowniczym z kierunku Jastrzębie Zdrój rozpoczynając swój kurs na przystanku Dworzec Arki Bożka, kolejno Osiedle Pionierów, Osiedle Staszica, Hala Sportowa, Ranoszka Komuny Paryskiej, Gołkowice, Godów, Łaziska, Bełsznica, Godów do Kornic. Miesięczny koszt przejazdów to tylko 20 zł. Autobusy kursują z 16 różnych kierunków, między innymi z Żor, Wodzisławia Śląskiego, Rybnika. Aktualnie wprowadzony został specjalny dodatek do pensji, wypłacany w trakcie okresu próbnego, w wysokości 500 zł netto dla osób, które muszą dojeżdżać do pracy co najmniej 40 km.

Wszyscy pracownicy firmy Eko Okna S.A. zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę z pełnym pakietem ubezpieczeń dla siebie i zgłoszonych członków rodziny oraz możliwością skorzystania
z prywatnej opieki medycznej. Do benefitów, które przysługują naszym pracownikom można zaliczyć również premie okolicznościowe, premie świąteczne, dodatek stażowy, paczki mikołajkowe dla dzieci naszych pracowników, kartę multisport oraz wiele innych.

W odróżnieniu od pracy za granicą pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie bez bariery językowej, która niejednokrotnie może powodować dyskomfort. W każdej hali produkcyjno - magazynowej działa stołówka, w której pracownicy podczas przerwy mogą zjeść ciepły posiłek.

Praca jest 3 – zmianowa, za pracę w weekendy wypłacana jest premia oraz przysługuje dodatkowy dzień do wybrania. Po przyjęciu do pracy każdy nowoza trudniony otrzymuje swojego trenera – pracownika starszego stażem, odpowiedzialnego za wdrożenie go do pracy.

Wizyta w galerii Jastrzębie to oczywiście nie jedyna możliwość zatrudnienia się w firmie Eko-Okna. Równolegle prowadzona jest rekrutacja w siedzibie firmy. Zainteresowani mogą zadzwonić pod nr (32) 415 34 38 lub zgłosić się bezpośrednio do siedziby firmy w Kornicach.

Przyjdź, zobacz, zmień swoją przyszłość!!!

 

Artykuł partnera

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy nie stracą pracy? Górnicy nie stracą pracy?

JSW: Nie będą skracać tygodnia pracy JSW: Nie będą skracać tygodnia pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!