Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
19 marca 2019

Zmiana warty na osiedlu Pionierów

Zmiana warty na osiedlu Pionierów
fot. UM Jastrzębie

W poniedziałek mieszkańcy wybrali nowy Zarząd Osiedla Pionierów. Na jego czele stanęła Beata Kisielewska, pokonująć dwóch kontrkandydatów. 

O funkcję przewodniczącego zarządu ubiegali się : Beata Kisielewska, Mirosław Lęga, Iwona Pierchała. W pierwszej turze w głosowaniu większość ponad 50 proc. uzyskała Beata Kisielewska i tym samym została wybrana przewodniczącą osiedla.  Do zarządu weszli także: Marcin Wojtkowiak, Piotr Partyka, Sławek Jaskulski, Iwona Pierchała, Wiesława Kosowska, Mirosław Lęga.

- W swoje pracy stawiam na integrację mieszkańców osiedla oraz współpracę z innymi osiedlami, a także instytucjami działającym na naszym terenie - placówkami oświatowymi, domem pomocy społecznej, spółdzielnią mieszkaniową. Ważne problemy dla osiedla to stan chodników, przebudowa skrzyżowań oraz zagospodarowanie pustostanu po nieczynnej szkole - mówiła Beata Kisielewska.

Beata Kisielewska ma 43 lata. Od urodzenia mieszka w Jastrzębiu-Zdroju. Jest mężatką ma dwoje dzieci w wieku 9 i 15 lat. Posiada wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów. Pracuje w firmie audytorskiej, jako wiceprezes zarządu i zajmuje sie audytem oraz doradztwem finansowym. Pracowała 7 lat w banku. Prywatnie lubi podróżować, jeździć na nartach oraz udzielać się charytatywnie. Ostatnie brała udział w akcjach - paczki dla potrzebujących oraz wsparcie WOŚP, jako wolontariuszka licząca pieniądze.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto inwigiluje Zarząd Osiedla Pionierów? Kto inwigiluje Zarząd Osiedla Pionierów?

Rozbierane imprezy alkoholowe bezdomnych pod blokiem Rozbierane imprezy alkoholowe bezdomnych pod blokiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
Jako? 04.04.2019 15:20

Byłem - widziałem - farsa? Pani z oś ul Gołębia domki jednorodzinne - BOGACZE - cała Gołębia na zebraniu, 65 i peół glosu: liczenie głosów o grozo w towarzystwie połowy zebranych a wynik taki jaki jest - kto z oś Pionierów wie gdzie jest Gołębia?

Jacho21.03.2019 9:49

Ludzie! Dajcie się wykazać młodym. Podsumujemy ich przy kolejnym spotkaniu. Wystarczy nie przeszkadzać dla dobra lokalnej społeczności i swojego.
Może akurat nas pozytywnie zaskoczą. A jeśli chodzi o nową przewodniczącą to wydaje się wybitnie ambitna i zdeterminowana.
Jeśli nie będzie tarć wewnętrznych to mogą zrobić duuużo dobrego.

UWAGA21.03.2019 9:42

Proszę nie wrzucać wszystkich ludzi do jednego worka, którzy weszli ze starego Zarządu .

popieram UWAGA21.03.2019 7:19

Wybory się skończyły i wynik poszedł w świat. Teraz nowy zarząd będzie udowadniał każdego dnia że dokonaliśmy właściwego wyboru. Żal mi Matusiaka bo liczył na wygraną swoich ludzi ale każdy widział że byli za słabi na większość która oczekiwała zmian. Proszę pamiętać że do gry nie weszła jeszcze WIOSNA i jak ona wygra też będzie trzeba to zaakceptować. Mieszkańcy wybrali bo taka była ich wola.

Uwaga20.03.2019 23:13

Opamiętajcie się!!! Liczy się Osiedle Pionierów i my mieszkańcy, a nie rozgrywki partyjne.

kij20.03.2019 18:40

A co skarbowka ma do takiego zarządu panie Boleslawie to niech raczej pan portkami trzesie bo na zebraniu latał pan jak chelikopter i już pan zarządzał nowa przewodnicząca. Pani Beato niedaj się tylko pani namowom pana Boleslawa bo to człowiek. .....

ciekawy temat20.03.2019 15:15

A więc wszystko jasne!!! Staremu zarządowi chodziło o wycieczki i to poza fakturami. Wyszło szydło z worka bo wycieczki się odbyły a dokumentów nie ma. Jak przyjdzie skarbówka to p. kosowska będzie musiała pokazać dokumenty a ich nie ma. Ciekawe czy zarząd widział rozliczenia?

Pokaż wszystkie opinie (27)