Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
14 czerwca 2019

Ruszają Dni Jastrzębia-Zdroju

Ruszają Dni Jastrzębia-Zdroju
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek ruszają Dni Jastrzębia-Zdroju. Specjalnie na święto miasta przygotowano atrakcyjne występy, które odbędą się w piątek i sobotę. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zakończeniem wspólnej zabawy będzie pokaz tańczących fontann. 

W piątek rozpoczynamy wspólną zabawę o godzinie 16.00. W pierwszej kolejności zaprezentują się młodzi, jastrzębscy artyści. O godz. 17.30 wystąpi Smolasty - polski wokalista, tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Zaś w piątkowy wieczór (godz.19.00) na scenie królował będzie Dawid Kwiatkowski – którego debiutancki album „9893” zapisał się w historii polskiej muzyki, jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą.

W sobotę obchody Dni Miasta rozpocznie tradycyjnie kolorowy korowód mieszkańców (godz. 15.30), który przejdzie ulicami miasta, spod głównej siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej aż na stadion miejski. Tam na jastrzębian czekać będzie szereg atrakcji. A na scenie w pierwszej kolejności (ok. godz. 16.15) pojawi się Kasia Kowalska - ceniona polska wokalistka, tworząca muzykę rockową i popularną. Nie zabraknie jej największych przebojów, ale i tych najnowszych, które zapowiadają jej nową płytę.

Tuż po niej wystąpi polski zespół muzyczny wykonujący rock alternatywny. Ørganek, o którym mowa, rozpocznie koncert ok. godz. 18.30 i nie mamy wątpliwości, że będzie to występ gorąco przyjęty przez jastrzębską publiczność.

Gwiazdą sobotniego wieczoru jest zespół Lady Pank - jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich grup rockowych. Koncert legendy polskiej muzyki z pewnością przyciągnie na stadion miejski wielopokoleniowe tłumy.

Obchody Dni Miasta zakończy wyjątkowy pokaz tańczących fontann.

Miasto Jastrzębie-Zdrój organizuje Dni Miasta poprzez zaangażowanie m.in. Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej. W tym roku odpłatny wstęp na Dni Miasta będzie wprowadzony tylko w sobotę. Kwota będzie symboliczna – 1 zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza I liga piłkarska Rusza I liga piłkarska

Odnowiono Stadion Miejski [video] Odnowiono Stadion Miejski [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Wlkp15.06.2019 23:09

Mieszkania w J-biu- jedne z najtańszych w kraju (powód, to inny temt), pracownicy biur nieruchomości są tu wogóle niepotrzebni. Ludzie sprzedają i kupują mieszkania bez pośredników.
Inną kwestią jest wybór mieszkania i jego lokalizacja. "Atrakcje" akustyczne znacznie obniżają jego wartość. Tak jest w okolicach stadionu, bo średnio raz na miesiąc jest tam jakaś impreza.
Ale znacznie większym problemem jest zamieszkanie na ul. Wielkopolskiej, gdzie co tydzień (piątki i soboty) w lokalu Fox, odbywają się huczne zabawy przy muzyce live. Kto tu mieszka, to wie o czym piszę...
Chociaż, z drugiej strony, gdy się porozmawia z mieszkańcami, to 2/3 to nie przeszkadza. Dla emerytów to najbardziej przystępna forma rozrywki.
Zakupu mieszkania w tych okolicach nie polecam. No chyba, że ktoś jest miłośnikiem takich atrakcji...

Pracownica biura nieruchomości.15.06.2019 13:10

Sporo osób szukających mieszkań szuka ich na ulicy Turystycznej i Zielonej. Zaznaczając "z widokiem na stadion" Zdarzyły się też przypadki powrotu do biura i proszenie o zwrot części kosztów zakupu bo jednak za głośno. Mamy teraz aneksy do umów jakie tam mogą panować warunki. Ktoś napisał że stadion wybudowano później. Tak ale to już 30 lat temu. "rdzennych" mieszkańców z tamtej epoki prawie już tam nie ma a kto jest to raczej w takim wieku ze chyba komentarze na stronach jastrzębskich są im obce.
Najpierw chcecie tam mieszkać a potem ujadacie.
Dodatkowo proponuję złożyć petycję o zaprzestanie wyładowań atmosferycznych bo wasze jorki się boją i brudzą trawniki.

Radio Teheran15.06.2019 11:28

"Zawsze można zmienić adres, jeśli lokalizacja jest nieodpowiednia"

To stadion zbudowano wsrod blokow a nie bloki wokol stadionu.
Od poczatku pomyslu budowy uznawano te lokalizacje za niefortunna.

Urzad miasta tez mozna przelokalizowac, najlepiej taczkami, w jedna strone za miasto.

Gojek14.06.2019 22:17

Nie zapłacę złocisza za "tańczące fontanny".
Poprawność polityczna odbiera resztki mózgu lemingom...

Do hałas i łomot14.06.2019 21:51

Zastanawia mnie jedynie dlaczego mieszkają Państwo przy stadionie? Zawsze można zmienić adres, jeśli lokalizacja jest nieodpowiednia. Mieszkanie można sprzedać, kupić, zamienić. Jest wiele mieszkań w cichej przez cały rok okolicy. Nie sądzę, że ulokowane stadionu w tym miejscu jest dobrym pomysłem, ale ten stadion nie znajduje się w tym miejscu od wczoraj ani nawet od dziesięciu lat... Ludzie ile takich imprez jest w roku?? Dajcie spokój...

G14.06.2019 21:40

Jak dobrze, że za dwa miechy wyprowadzam się w góry na wieś, do wlasnego domu, z dala od takich "rozrywek" :))))

Gość14.06.2019 21:09

Jak to dobrze, że do mojego sołectwa ten harmider nie dociera. Pozdrówka dla mieszkających w okolicy stadionu króliczoków ;)

Hmm...14.06.2019 20:16

@Gurnik...pisze się nikomÓ ;)

Hałas i łomot14.06.2019 16:55

Już wyjeżdżamy do ... a by tam wypoczywać. Za hotel płaci UM. Nasi sąsiedzi też idą za naszym przykładem. Nie opublikowanie poprzedniego postu zaszkodzi UM a tym samym i wam. Głupota musi kosztować, bo inaczej jej się nie wyleczy.

G14.06.2019 16:25

Fajno, że w końcu zrezygnowano z przaśnych fajerwerków.

Pokaż wszystkie opinie (19)