Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
24 czerwca 2019

SP nr 4 organizuje półkolonie

SP nr 4 organizuje półkolonie
fot. UM Jastrzębie

W Szkole Podstawowej nr 4 ruszają półkolonie dla dzieci. Rodzice mogą zapisać swoje pociechy na zajęcia, na których przygotowano ciekawe wycieczki i propozycje zabaw.

Podczas każdego turnusu w programie 3 razy wyjście na basen, 1 dzień wycieczka autokarowa do Pszczyny  do pokazowej zagrody Żubrów, do Ustronia na Równicę oraz do „Chaty chlebowej” w Gliwicach. Ponadto rozgrywki sportowe, ćwiczenia ruchowe przy muzyce, zajęcia plastyczne, prezentacja multimedialna i pogadanka na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji, karaoke, mam talent oraz gry planszowe.

Koszt półkolonii wynosi 90 zł za jeden turnus (w tym śniadanie, obiad). Zapisy oraz szczegóły w sekretariacie szkoły, tel. 32 476 17 35.

Turnusy odbędą się w następujących terminach: 24-28 czerwca, 1-5 lipca, 8 -12 lipca

Polub i udostępnij
Czytaj też

SP 4 nagrodzona przez wojewodę SP 4 nagrodzona przez wojewodę

Czego policjanci szukali w szkole? Czego policjanci szukali w szkole?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Radio Teheran24.06.2019 11:48

"Półkolonie, paraolimpiady."

Ale co masz do tej inicjatywy?
Niepelnosprawni sportowcy tez ci przeszkadzaja? Niepelnosprawny tak samo jest czescia spoleczenstwa jak kazdy inny czlowiek.

Tropiciel głupków24.06.2019 10:54

Półkolonie, paraolimpiady.

Dokąd zmierzasz, Polsko?

Gość24.06.2019 10:03

No i fajnie.