Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°19°
24 lipca 2019

W środku miasta pobili mężczyznę metalową rurką

W środku miasta pobili mężczyznę metalową rurką
fot. KMP Jastrzębie

Zdecydowana reakcja policjanta, który zauważył jak dwóch mężczyzn bije metalową rurką 41-letniego jastrzębianina uchroniła go od poważnych obrażeń.  Mundurowy przebywający na urlopie rzucił się w pogoń za agresorami.

- W poniedziałek, gdy kierownik referatu patrolowo-interwencyjnego asp. szt. Grzegorz Drąg jechał motocyklem ulicą Śląską w Jastrzębiu i zauważył, jak dwóch sprawców bije pięściami i metalową rurką leżącego na ziemi mężczyznę. Natychmiast zatrzymał się i podbiegł do nich mówiąc, że jest policjantem. Wtedy napastnicy zaczęli uciekać. Stróż prawa ruszył w pościg za 26-letnim jastrzębianinem trzymającym w ręce metalową rurkę, zatrzymując go na ulicy Kurpiowskiej. Na miejscu pobicia zebrało się wielu świadków, którzy powiadomili dyżurnego komendy o konieczności wezwania na miejsce wsparcia dla policjanta - realcjonuje Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu.

Świadek pobicia powiedział mudurowym, że widział, jak wcześniej na miejsce podjechało czarne audi, w środku którego siedziało czterech mężczyzn. Dwóch z nich wysiadło i podbiegło do 41-latka zaczynając go bić.

O losie zatrzymanego przez policjanta mężczyzny zdecyduje prokurator i sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pokłóciła się z partnerem, a dziecko zostało bez opieki Pokłóciła się z partnerem, a dziecko zostało bez opieki

Pijani rodzice wyrywali sobie niemowlaka Pijani rodzice wyrywali sobie niemowlaka

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
sąd obywatelski27.07.2019 12:22

Takich bandytów należy utylizować. Przekroczyli podstawowe normy jakie obowiązują w normalnym społeczeństwie. musimy eliminować takie odpady społeczne.
Bierzmy się do roboty!

Leszek25.07.2019 19:26

Gość
Dziś o 10:50
Przez okno było widać i słychać.

Gość25.07.2019 10:50

@Leszek Gdzie się tego naoglądałeś, że jesteś tak świetnie zorientowany? Na monitoringu czy piłeś tam z nimi?

BUC25.07.2019 10:24

dokładnie SJZ co tu więcej pisać !

JA25.07.2019 10:22

SJZ i wszystko jasne haha psychole

Emeryt24.07.2019 18:45

Zwykłe porachunki ćpunów o rejon...Ps. Ten policjant to kawał "Drąga"....Kto go zna, ten wie o co chodzi w tym temacie ..:/

Tomasz6924.07.2019 17:15

Wkurzyli się bo 500+ nie dostali na krowę.

Pokaż wszystkie opinie (20)