Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
31 lipca 2019

Poseł z Jastrzębia na drugim miejscu listy do Sejmu

Poseł z Jastrzębia na drugim miejscu listy do Sejmu
fot. Biuro Posła Krzysztofa Gadowskiego

Koalicja Obywatelska ustalił listy kandydatów do Sejmu. W okręgu rybnickim na drugim miejscu znalazł się jastrzębianin - jest nim poseł Krzysztof Gadowski.

W Okręgu nr 30 Rybnik ustalono listę kandydatów do Sejmu Koalicji Obywatelskiej. Pierwsze miejsce przypadło Markowi Krząkale, drugie Krzysztofowi Gadowskiemu, trzecie - Gabrieli Lenartowicz.

Poseł Krzysztof Gadowski od czterech kadencji Sejmu RP zajmuje się sprawami górnictwa. Pracował nad kluczowymi projektami ustaw dotyczącymi górnictwa m. in. ustawą o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego z dnia 7 września 2007 r. i jej kolejnymi zmianami, ustawą z dnia 9 czerwca 2011 r. prawo górnicze i geologiczne i jej nowelizacjami, ustawą w sprawie ekwiwalentu z tytułu prawa do bezpłatnego węgla dla pracowników przedsiębiorstw górniczych. Od samego początku pracy w Sejmie RP związany z tematyką górnictwa i jego otoczenia. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

 80-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem 80-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem

Czy na Podhalańskiej są potrzebne ekrany akustyczne? Czy na Podhalańskiej są potrzebne ekrany akustyczne?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
Gość03.08.2019 11:05

Kolega Matusiak mnie rozczarował bo mając swój rząd i takie fory które argumentował swoimi fotkami z liderami swojego ugrupowania dawał nadzieje że coś zrobi dla miasta a tym czasem miał wpadki przepisując sobie zasługi(sprawa boiska z Kamilem Glikiem) które nie były jego dziełem.Pewnie i tym razem górnicza brać go przepchnie do Sejmu i będą nowe fotki ale co my mieszkańcy będziemy mieć z tego ? Znając życie nic.

mrówkojad01.08.2019 14:40

Pani KAROLINO 200% racji zrobił bardzo dużo!!!!! poprzyjmował swoich do JSW ale już niedługo CZAS PRAWDY

Karolina01.08.2019 10:28

Poseł Matusiak miał super okazję, by jako reprezentant partii rządzącej wykazać się co potrafii zrobić i załatwić dla naszego miasta czy regionu. I co pokazał nam mieszkańcom? Wielkie G.... Bo przez całą kadencję nie zrobił NIC. Tylko lansować przy innych się potrafi. I taka jest prawda. Jego wybór na posła to wielka pomyłka. Nie wiem czym zasłużył sobie na głosy ale na pewno nie skutecznością w działaniu... Ten poseł to PORAŻKA

pedagog01.08.2019 6:44

To bardzo prężny POSEŁ i żaden hejt tego nie zmieni. Kto myśli, to sprawdzi stronę internetową tego Pana. Jedyny z naszego miasta, który o nie dba. Pozdrawiam

Yeti01.08.2019 0:28

To on jest za LGBT???

grzegorz31.07.2019 23:01

Ateista proponuje przeprowadzenie badan. Nikt nikomu nie daje nic za darmo. Panstwo powinno zachecac do pracy dajac ulgi czy dla pracujac rodziców dodatki itp. PiS nauczyło ludzi dziadostwa leberstwa. Nie trzeba pracowac i nic robic a mozna godnie zyc ! Niestety płaca za to wszyscy a predzej czy pozniej odbije sie to nawet na tych dzieciach jak podejma prace.

szambo31.07.2019 21:00

a gdzie jest MARUDA po tym jak był na dywaniku u NACZELNIKA POLSKI ws. Nikosia to które miejsce dostanie 20 czy wogóle wie ktoś

Pokaż wszystkie opinie (32)