Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
17 września 2019

Jastrzębianie posprzątają miasto

Jastrzębianie posprzątają miasto
fot. UM jastrzębie

Warto sprzątać nie tylko z okazji akcji, które tylko przypominają o takim obowiązku. Już w najbliższy weekend mieszkańcy będą mieć okazję, aby uporządkować Jastrzębie.

„Nie śmiecimy – sprzątamy - zmieniamy” pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna akcja sprzątania świata. Przedsięwzięcie zorganizowane zostanie od 20 do 22 września.

- Sprzątamy wszystkie zanieczyszczone oraz zaśmiecone miejsca w swojej okolicy i nie tylko. W sobotę, 21 września, w godzinach od 10.00 do 12.00 spotykamy się na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego, gdzie odbędzie się finał akcji. Zapraszamy wszystkie osoby chętne do posprzątania terenu wokół OWN-u i Lasu Kyndra. Zapewniamy worki na śmieci i rękawice, które będzie można odebrać w tym dniu na OWN-ie – zachęcają pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta.

Każdą osobę, która zbierze śmieci do worków, utrwali ten fakt telefonem komórkowym, a zdjęcie pokaże podczas finału akcji, czeka miła niespodzianka. Zebrane w workach śmieci odbierane będą do godziny 12.45 w następujących miejscach: na małym parkingu przy OWN (ul. Cieszyńska), na małym parkingu przy bloku naprzeciwko Kościoła Podwyższenia Krzyża (ul. Kusocińskiego), przy wjeździe na ul. Młyńską od strony ul. Podhalańskiej, na parkingu w lesie przy ul. Cichej.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkańcy wybrali dwa lata temu. Co z realizacją projektu? Mieszkańcy wybrali dwa lata temu. Co z realizacją projektu?

Jastrzębianie zdobyli pierwszą nagrodę za film o mieście Jastrzębianie zdobyli pierwszą nagrodę za film o mieście

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Paula17.09.2019 23:17

Proponuje ludzi ze stodoły i Gagarina zaprosić do akcji. Leżaki kto ukradł ? Przed blokami na Gagarina i stodoły wysiadywali na nich przez całe lato lezaki z napisem MOSIR.

Gość17.09.2019 21:50

Jaki sens sprzątania skoro urząd wywala na trawę. Firmy wygrały przetarg a my mamy robić za darmo NA PREMIE URZĘDNIKÓW DOBRE HEHE

Podatnik17.09.2019 19:08

Jak magistrat legalnie wywala śmieci w centrum to reszta mieszkańców też tak powinna robić.

oko prezesa17.09.2019 17:19

A ty Bety no na pewno gruba berta zakompleksiona Stara Panna

oko prezesa17.09.2019 13:38

pod domus przynieść ,moze coś sie znajdzie w środku ciekawego. osoby z pod domusa zrobią sortownie ze smieci

Gość17.09.2019 13:07

Czy zebrane śmieci można podrzucić na hasiok pod blokiem?

do odz. 11.2117.09.2019 12:18

Komunalnik już zapchany swojakami. Czekaj aż dyr Marek przejdzie na emeryturę

Pokaż wszystkie opinie (13)