Biznes na okrągło

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
17 września 2019

Jastrzębianie posprzątają miasto

Jastrzębianie posprzątają miasto
fot. UM jastrzębie

Warto sprzątać nie tylko z okazji akcji, które tylko przypominają o takim obowiązku. Już w najbliższy weekend mieszkańcy będą mieć okazję, aby uporządkować Jastrzębie.

„Nie śmiecimy – sprzątamy - zmieniamy” pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna akcja sprzątania świata. Przedsięwzięcie zorganizowane zostanie od 20 do 22 września.

- Sprzątamy wszystkie zanieczyszczone oraz zaśmiecone miejsca w swojej okolicy i nie tylko. W sobotę, 21 września, w godzinach od 10.00 do 12.00 spotykamy się na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego, gdzie odbędzie się finał akcji. Zapraszamy wszystkie osoby chętne do posprzątania terenu wokół OWN-u i Lasu Kyndra. Zapewniamy worki na śmieci i rękawice, które będzie można odebrać w tym dniu na OWN-ie – zachęcają pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta.

Każdą osobę, która zbierze śmieci do worków, utrwali ten fakt telefonem komórkowym, a zdjęcie pokaże podczas finału akcji, czeka miła niespodzianka. Zebrane w workach śmieci odbierane będą do godziny 12.45 w następujących miejscach: na małym parkingu przy OWN (ul. Cieszyńska), na małym parkingu przy bloku naprzeciwko Kościoła Podwyższenia Krzyża (ul. Kusocińskiego), przy wjeździe na ul. Młyńską od strony ul. Podhalańskiej, na parkingu w lesie przy ul. Cichej.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wzrasta wysokość diet wypłacanych przez miasto Wzrasta wysokość diet wypłacanych przez miasto

Jastrzębski gołąb najpiękniejszy Jastrzębski gołąb najpiękniejszy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Paula17.09.2019 23:17

Proponuje ludzi ze stodoły i Gagarina zaprosić do akcji. Leżaki kto ukradł ? Przed blokami na Gagarina i stodoły wysiadywali na nich przez całe lato lezaki z napisem MOSIR.

Gość17.09.2019 21:50

Jaki sens sprzątania skoro urząd wywala na trawę. Firmy wygrały przetarg a my mamy robić za darmo NA PREMIE URZĘDNIKÓW DOBRE HEHE

Podatnik17.09.2019 19:08

Jak magistrat legalnie wywala śmieci w centrum to reszta mieszkańców też tak powinna robić.

oko prezesa17.09.2019 17:19

A ty Bety no na pewno gruba berta zakompleksiona Stara Panna

oko prezesa17.09.2019 13:38

pod domus przynieść ,moze coś sie znajdzie w środku ciekawego. osoby z pod domusa zrobią sortownie ze smieci

Gość17.09.2019 13:07

Czy zebrane śmieci można podrzucić na hasiok pod blokiem?

do odz. 11.2117.09.2019 12:18

Komunalnik już zapchany swojakami. Czekaj aż dyr Marek przejdzie na emeryturę

Pokaż wszystkie opinie (13)